Łukasz Szymański Marketing Director w NextWeb Media – Portal PR - 24PR
Łukasz Szymański Marketing Director w NextWeb Media

13.01.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Z początkiem grudnia na stanowisko Marketing Directora w NextWeb Media awansował Łukasz Szymański. W strukturach grupy pracował od ponad trzech i pół roku jako Marketing Manager. Na nowym stanowisku odpowiedzialny będzie za realizację strategii marketingowej i PR-owej spółki oraz koordynacje pracy działu marketingu.

Szymański posiada ponad 6-letnie doświadczenie w branży mediów internetowych, zdobyte przy realizacji projektów z zakresu marketingu, e-commerce i PR. Przed NextWeb Media pracował w jednej z sieci aptek jako E-commerce Manager. W DOZ S.A. (sieć aptek Dbam o Zdrowie) jako specjalista ds. wsparcia sprzedaży koordynował działania marketingowe i sprzedażowe apteki internetowej DOZ.PL dla wielu firm farmaceutycznych.

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie, gdzie ukończył kierunek komunikacja społeczna i PR. Z zamiłowania podróżnik, miłośnik Skandynawii i powieści historycznych, interesuje się japońską kulturą audiowizualną.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.