Monika Niechajewicz nowym dyrektorem działu campaign w Cheil Polska – Portal PR - 24PR
Monika Niechajewicz nowym dyrektorem działu campaign w Cheil Polska

14.01.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Głównymi zadaniami Moniki Niechajewicz będą rozwój kompetencji pracowników działu, dbanie o wysoką jakość realizowanych kampanii oraz ich spójność z celami strategicznymi Klientów.

Monika Niechajewicz ma blisko dziesięcioletnie doświadczenie w rozwijaniu komunikacji marketingowej. Przez ostatnie 7 lat pracowała w agencji TBWA dla takich Klientów jak Mars Polska (marki Twix, Dove, Pedigree, Chappi, Kitekat), Nissan, Nivea i SCA (TENA), gdzie współtworzyła strategie oraz była odpowiedzialna za realizację zintegrowanych kampanii lokalnych, koordynację w regionie CEE, a także rozwój komunikacji globalnej. Wcześniej zdobywała doświadczenie w agencjach Fabryka Wyobraźni i PRIMUM PR.

Z fascynacją śledzi trendy konsumenckie i pogłębia wiedzę o pozycjonowaniu silnych marek.

Absolwentka italianistyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowych studiów Marketingu i Strategii Marketingowych w Szkole Głównej Handlowej.

Prywatnie interesuje się fotografią i designem, uwielbia podróże do Włoch i włoską kuchnię oraz filmy Davida Lyncha i Wonga Kar Waia.

CHEIL POLSKA

Cheil Polska to zespół młodych talentów, dostarczający Klientom efektywnych rozwiązań poprzez komunikację, innowację i zrozumienie potrzeb konsumenta. Dzięki innowacyjnemu myśleniu, unikalnej strategii i kreatywnym pomysłom Cheil Polska porusza ludzi, marki i produkty.

Cheil Polska jest częścią Cheil Worldwide Inc., jednej z wiodących firm zintegrowanej komunikacji marketingowej na świecie. Założona w 1973 roku w Korei Południowej Agencja oferuje swoje rozwiązania Klientom w 33 krajach. Cheil był wielokrotnie nagradzany na międzynarodowych festiwalach, takich jak Cannes Lions, CLIO, Spikes Asia, Dubai Lynx, AdFest i Effie Awards. Ostatni festiwal Cannes Lions przyniósł Agencji 21 Lwów w tym Grand Prix w kategorii Innowacji, Tytanowego Lwa oraz 4 Złote Lwy.

Cheil Germany GmbH Polish Branch

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.