Nowa agencja na rynku – Corona Civica PR – Portal PR - 24PR
Nowa agencja na rynku – Corona Civica PR

14.01.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Z końcem 2013 roku na rynku debiutuje nowa agencja – Corona Civica PR.  Storytelling – tak agencja krótko nazywa prowadzone przez siebie działania: kreowanie historii marek, ludzi, produktów czy usług.

Agencja swoją przewagę na rynku buduje nieszablonowym podejściem do realizacji projektów, wdrażaniem kreatywnych rozwiązań oraz konkurencyjnymi cenami, które zapewnia kompleksowo przygotowany zespół. Corona Civica PR specjalizuje się m.in.  w przygotowaniu i realizacji kompleksowych strategii komunikacyjnych, eventów,  PR korporacyjnym, doradztwie taktycznym i kryzysowym, media relations oraz działaniach public affairs.

Firmę założyła trójka doświadczonych specjalistów od komunikacji. Edyta  Janczewska-Zreda, kierująca agencją, współpracowała z agencjami Rainer Communication, Edelman Polska, G-COMMUNICATIONS Consultants oraz Vision Group. Jerzy Staruchowicz był wcześniej związany z Goodwill PR, Rainer Communication, PMPG SA, Confashion Sport Bar i Vision Group. Z kolei Małgorzata Szpejewska pracowała w MSWiA,  G-COMMUNICATIONS Consultants i Vision Group.

„Pośród kluczowych obszarów działań agencji znajdują się healthcare, IT oraz sport, ale ze względu na bogate doświadczenie zespół Corona Civica PR jest przygotowany do pracy dla klientów niezależnie od branży i obszaru działania” – tłumaczy Edyta Janczewska-Zreda. „Dzięki doświadczeniu zdobytemu w pracy z klientami z branż regulowanych jesteśmy doskonałym partnerem w realizacji skomplikowanych projektów. Dzięki bogatemu doświadczeniu tworzymy także unikalne produkty atrakcyjne dla podmiotów, które dotąd nie komunikowały się z otoczeniem.”

W trakcie swojej działalności agencja zrealizowała projekt stworzenia biura prasowego dla Stowarzyszenia Republikanie. Obejmował on rekrutację zespołu, szkolenie oraz wdrożenie podręcznika działań Biura Prasowego określającego procedury komunikacji wewnętrznej  i zewnętrznej. Obecnie Corona Civica PR realizuje pionierską w polskim futbolu wieloetapową kampanię edukacyjną dotyczącą bezpieczeństwa na stadionie dla klubu piłkarskiego Legia Warszawa.

Portfolio realizowanych projektów oraz ofertę działań agencji można znaleźć pod adresem www.coronacivica.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.