On Board PR Ecco Network ponownie dla marki Dremel – Portal PR - 24PR
On Board PR Ecco Network ponownie dla marki Dremel

14.01.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja On Board PR Ecco Network przedłużyła umowę z marką Dremel, producentem elektronarzędzi skierowanych do hobbystów i fanów majsterkowania, należącą do portfolio firmy Robert Bosch.

Agencja On Board PR Ecco Network jest odpowiedzialna za zintegrowane działania PR i social media mające na celu wzmocnienie wizerunku marki Dremel oraz popularyzację idei „Do It Yourself” (DIY) wśród Polaków.

Za innowacyjne podejście do realizacji dotychczasowych działań, On Board PR Ecco Network została nagrodzona na corocznym europejskim spotkaniu Dremel w Antwerpii.

Dremel to kolejna marka elektronarzędzi z portfolio firmy Robert Bosch, dla której pracują konsultanci On Board PR Ecco Network obok linii Bosch Niebieski przeznaczonej dla profesjonalistów. Za realizację projektu z ramienia On Board PR Ecco Network odpowiedzialna jest Aleksandra Lau z On Board Brand Strategies & Comms, prowadzonego przez Tomasza Lisa.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.