Piotr Łokuciejewski w Think Kong – Portal PR - 24PR
Piotr Łokuciejewski w Think Kong

15.01.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Do zespołu agencji social mediowej Think Kong dołączył Piotr Łokuciejewski, który objął stanowisko Strategy & Development Director. W zakres jego obowiązków wchodzi wzmacnianie kompetencji Think Kong w obszarze budowania strategii digital oraz wspieranie procesu pozyskiwania nowych klientów.

Piotr od ponad 13 lat związany jest z branżą internetową. Jego zakres specjalizacji obejmuje opracowywanie kompleksowych strategii digital oraz social media. Przed dołączeniem do Think Kong pracował m.in. w agencjach Blueberry, Lubię To – Social Media Agency oraz Red8 Digital dla marek: Porsche, KFC, Pizza Hut, Nordea Bank Polska, Samsung, Axe, Almi Decor, M&Ms, Mały Głód i Sony Electronics.

Think Kong

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.