Planet PR z nowym klientem – Portal PR - 24PR
Planet PR z nowym klientem

16.01.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Planet PR rozpoczęła współpracę z serwisem LepszaOferta.pl-pierwszym niezależnym brokerem prądu dla osób fizycznych i firm.

LepszaOferta.pl to broker prądu i porównywarka ofert. Posiada pierwszy tak zaawansowany kalkulator cen energii, który umożliwia zestawienie ofert wszystkich sprawdzonych sprzedawców. Broker oferuje ponadto obiektywne i bezpłatne doradztwo w zakresie wyboru jednej z kilkunastu propozycji, dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb klientów oraz dopełnienie wszystkich formalności związanych ze zmianą sprzedawcy energii, zapewniając przy tym realne oszczędności rzędu 500-1500 zł. Portal skierowany jest do 99 % Polaków, którzy jeszcze nie skorzystali z możliwości obniżenia swoich rachunków i zmiany dostawcy energii.
Działania agencji obejmują wsparcie marketingowe oraz utrzymywanie stałych relacji z mediami. Klient sam zgłosił się do agencji, wcześniej już współpracował z Planet PR. Umowa została podpisana na trzy miesiące. Za obsługę odpowiedzialna jest Karolina Potempa.

O LepszaOferta.pl
Serwis LepszaOferta.pl pomaga w oszczędzaniu i gospodarowaniu domowym budżetem. Na tle innych porównywarek cen energii serwis wyróżnia się tym, że analizuje oferty sprzedawców wraz ze wszystkimi kosztami na przestrzeni 36 miesięcy, oblicza korzyści z promocji i sumuje dodatkowe opłaty. Ułatwia to obliczenie realnych wydatków ponoszonych przez konsumenta. Jest to niezwykle istotne, gdyż nawet urzędowe kalkulatory porównują wyłącznie cenę energii w pierwszym miesiącu. Sprzedawcy bardzo często oferują promocyjne ceny właśnie w tym okresie, a później podnoszą ceny, co nie daje konsumentowi żadnych wymiernych korzyści. Jako broker serwis LepszaOferta.pl oferuje najniższe ceny, trzy miesiące prądu gratis oraz gwarancję niezmienności cen do końca 2016 r. Ponadto, jeśli klient znajdzie ofertę niższą, to broker zaproponuje jeszcze korzystniejszą ofertę.

Planet PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.