SKN Psychologii Ekonomicznej „Moderator” zaprasza na „PRywatki” – Portal PR - 24PR
SKN Psychologii Ekonomicznej „Moderator” zaprasza na „PRywatki”

15.01.2014 Kategoria: konferencje. Autor: admin

22 stycznia odbędzie się drugie w tym roku akademickim spotkanie z cyklu „PRywatki”. Jest to cykl warsztatowo-wykładowy dotyczący zagadnień związanych z Public Relations i szeroko rozumianą komunikacją. Najbliższe spotkanie pod tytułem ”Jak Cię widzą, tak Cię piszą – czyli o sile komunikacji niewerbalnej w pierwszym wrażeniu” poprowadzi Monika Maj-Osytek – dr nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce, ekspert ds. komunikacji niewerbalnej, trener umiejętności poznawczych, psychopedagog. Cykl organizuje Studenckie Koło Naukowe Psychologii Ekonomicznej MODERATOR wraz z partnerem strategicznym Livebrand PR Communications.

Podczas spotkania pod tytułem „Jak Cię widzą, tak Cię piszą – czyli o sile komunikacji niewerbalnej w pierwszym wrażeniu” ekspert opowie o tym, jak dobrze wypaść dzięki komunikacji niewerbalnej oraz jak istotne jest pierwsze wrażenie. Prelegent wskaże również jak wykorzystać mowę ciała w czasie rozmowy rekrutacyjnej i wywrzeć odpowiednie wrażenie.

Spotkanie poprowadzi Monika Maj-Osytek – dr nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce, ekspert ds. komunikacji niewerbalnej, trener umiejętności poznawczych, psychopedagog. Umiejętności trenerskie szlifowała poprzez organizowanie i prowadzenie warsztatów w zakresie komunikacji werbalnej, niewerbalnej, psychologii, ale również szkoleń sprzedażowych dla pracowników różnych dziedzin zawodowych, m.in.: branża finansowa (Bank BPH, PKO BP; Get In Bank), branża FMCG (Coca – Cola, FM Group World, CaliVita International), a także współpracując indywidualnie z politykami, chcącymi polepszyć swój wizerunek i doskonalić umiejętności autoprezentacji podczas wystąpień publicznych.

Spotkanie odbędzie się 22 stycznia 2014r. o godzinie 19:00 w kawiarni Bookhousecafe, mieszczącej się przy ulicy Świętokrzyskiej 14. Wstęp na spotkanie jest nieodpłatny.

Szczegóły i aktualności:

https://www.facebook.com/events/360552044084655/?notif_t=plan_user_invited

http://www.psychologia.pl/moderator/prywatki/

Victoria Chyczewska

Studenckie Koło Naukowe Psychologii Ekonomicznej MODERATOR powstało w 2004 r. i cieszy się

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.