W święto Trzech Króli do WALK Digital dołączyły dwa asy – Portal PR - 24PR
W święto Trzech Króli do WALK Digital dołączyły dwa asy

07.01.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Do zespołu WALK Digital dołączył team kreatywny Mateusz Żdanko i Alek Frydrych, obejmując odpowiednio stanowiska Senior Art Director oraz Senior Digital Creative. Do ich obowiązków będzie należało przygotowywanie strategii oraz kreacji projektów digitalowych realizowanych dla klientów grupy WALK.

Mateusz Żdanko i Alek Frydrych poprzednio pełnili role dyrektorów kreatywnych w agencji The Addictives. Wcześniej pracowali wspólnie również w Arc Warsaw i Leo Burnett.

Są autorami takich projektów jak „Kulturyzator Frugo” na Wykopie. Za swoje prace byli wielokrotnie nagradzani, m.in. w konkursach KTR i Golden Drum.

WALK jest niezależną, polską grupą marketingową. W ramach WALK funkcjonuje obecnie siedem business unitów: WALK Creative – odpowiadający za kreację ATL/BTL/Interactive; WALK PR – zajmujący się komunikacją PR; WALK Digital – prowadzący projekty z zakresu digital marketing; WALK Social Media – prowadzący projekty społecznościowe; WALK Events – specjalizujący się w eventach; WALK Promotion – realizujący działania field i shopper marketingowe oraz WALK Design – przygotowujący projekty z zakresu CI, packagingu oraz tworzenia nowych marek.

WALK PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.