Zmiany personalne w dziale PR Mercedes-Benz Polska – Portal PR - 24PR
Zmiany personalne w dziale PR Mercedes-Benz Polska

21.01.2014 Kategoria: Dział PR. Autor: admin

od 1 lutego br. Mateusz Granoszek będzie pełnił funkcję specjalisty ds. PR Mercedes-Benz Cars (samochody osobowe) w zespole Public Relations Mercedes-Benz Polska. Zastąpi na tym stanowisku Marka Sworowskiego, który zdecydował się kontynuować karierę poza strukturami firmy.

Mateusz Granoszek jest związany z Mercedes-Benz Polska od prawie 6 lat w obszarze marketingu After Sales. Był odpowiedzialny m.in. za Oryginalne Akcesoria i Kolekcje Mercedes-Benz , ofertę serwisową dla samochodów osobowych oraz komunikację marketingową w zakresie serwisu i części zamiennych.

Pragnę w tym miejscu podziękować Markowi za trzy lata fantastycznej współpracy – owocnej, intelektualnie płodnej i po ludzku serdecznej. Wysoko podniesiona poprzeczka to
jednocześnie poważne wyzwanie dla Mateusza. Jestem jednak  głęboko przekonana, że sprawnie sobie z nim poradzi – życząc mu powodzenia, proszę jednocześnie Państwa o wyrozumiałość – przynajmniej przez pierwsze 100 dni:) – mówi Ewa Łabno-Falęcka, Dyrektor PR Mercedes-Benz Polska

Mercedes-Benz Polska

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.