Zmiany w Zarządzie Grayling Poland – Portal PR - 24PR
Zmiany w Zarządzie Grayling Poland

17.01.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Ewa Szejner, Dyrektor Generalny Grayling w Polsce (wcześniej Mmd), po 8 latach współpracy z agencją, opuszcza stanowisko Prezesa Zarządu.

Ewa Szejner rozpoczęła współpracę z Mmd Corporate, Public Affairs and Public Relations Consultants w 2005 roku, przejmując obowiązki zastępcy Dyrektora Generalnego. W 2010 roku przeprowadziła spółkę przez proces łączenia z Grayling i pod nową marką zbudowała wiodącą międzynarodową firmę PR w Polsce. Stworzona przez nią agencja to uznany przez zagranicznych klientów zespół konsultantów oraz cenione przez pracowników i pożądane przez nowych kandydatów środowisko pracy.

„Podczas 8 lat współpracy, Ewa Szejner odegrała bardzo ważną rolę w budowaniu pozycji Mmd, a następnie Grayling w Polsce poprzez umocnienie oraz rozwinięcie działalności na jednym z największych rynków naszej globalnej sieci” – powiedział Jan Simunek, Dyrektor Regionalny CEE, CIS oraz Rosja. – „Chciałbym podziękować Ewie za jej nieoceniony wkład i życzyć jej wielu sukcesów”.

„Postanowiłam rozpocząć nowy etap w swoim życiu. Moja decyzja odejścia z Grayling jest podyktowana czynnikami osobistymi i zawodowymi” – powiedziała Ewa Szejner.

Obowiązki Dyrektora Generalnego Grayling Poland, do czasu powołania nowego przejmie Jan Simunek – Dyrektor Regionalny CEE, CIS i Rosja.

Grayling

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.