Katarzyna Przewuska przewodniczącą jury tegorocznych Young Creatives PR – Portal PR - 24PR
Katarzyna Przewuska przewodniczącą jury tegorocznych Young Creatives PR

03.02.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Katarzyna Przewuska, COO Havas Worldwide Warsaw, została przewodniczącą tegorocznego konkursu Young Creatives w kategorii PR. W gronie jurorów w kategorii print znalazła się też Sylwia Rękawek-Michoń, Senior Art Director w Havas Worldwide Warsaw. Zwycięzcy polskiej edycji konkursu zmierzą sięz najlepszymi podczas Young Lions w trakcie festiwalu Cannes Lions, który odbędzie się w czerwcu br.

Poza obszarem PR konkurs Young Creatives odbywa się także w kategoriach: film, cyber, desing, print oraz clients. W jury kategorii YC PR oprócz przewodniczącej Katarzyny Przewuskiej zasiądą także: Dorota Zmarzlak, managing partner agencji 27/4, Tomasz Lis, Head of On Board Brand Strategies & Comms, Michał Sadowski, szef Brand24, Krzysztof Nienałtowski, senior copywriter w agencji Leo Burnett, oraz bloger Tomek Tomczyk znany jako „Kominek”.

Young Creatives to pomysł na największy w Polsce projekt dedykowanych inicjatyw dla młodych pracowników zajmujących się marketingiem i komunikacją, a także dla studentów. Jego głównym celem jest nagradzanie i promowanie najbardziej utalentowanych.

Zwycięzcy polskich eliminacji wybiorą się do Cannes, by w specjalnym konkursie Young Lions zmierzyć się z teamami z całego świata podczas trwania jednego z największych wydarzeń w branży reklamowej – Cannes Lions International Festival of Creativity, który odbędzie się w dniach 15-21 czerwca br. W tym roku kategoria PR debiutuje w Young Lions.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.