Nowy Dyrektor Produktu w GTF – Portal PR - 24PR
Nowy Dyrektor Produktu w GTF

13.02.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Karolina Wrońska objęła stanowisko Dyrektora Produktu w tyskim operatorze kredytowym – Górnośląskim Towarzystwie Finansowym GTF Sp. z o.o. Do jej zadań należy budowa ogólnopolskiej sieci sprzedaży produktów biznesowych, pozyskiwanie nowych partnerów, wsparcie szkoleniowe i merytoryczne oraz budowanie relacji z obecnymi agencjami kredytowymi. W całości odpowiada za produkty biznesowe FM Bank, Meritum Bank i Aureus.

Pani Karolina posiada bardzo bogate doświadczenie na rynku kredytowym. Karierę zawodową rozpoczęła w Deutche Bank jako z-ca kierownika oddziału i Doradca Klienta, skąd w 2009 roku przeniosła się do FM Bank S.A. na stanowisko Kierownika Oddziału. W 2011 roku została Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo-Kredytowej ARKA.

Do Górnośląskiego Towarzystwa Finansowego GTF Sp. z o.o. przeniosła się z Profi Credit. Gdzie, piastując stanowisko Dyrektora Sprzedaży Pożyczek dla Przedsiębiorców, zarządzała ogólnopolską siecią sprzedaży. Do jej zadań należało m.in. rekrutacja Doradców Biznesowych, pozyskiwanie agencji kredytowych do współpracy, tworzenie i wdrażanie na rynek nowych produktów biznesowych.

Pani Karolina Wrońska jest absolwentką Wyższej Szkoły Humanitas, gdzie w 2011 roku uzyskała tytuł magistra na kierunku Administracja Europejska.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.