Podczas MWC2014 firma Gione zaprezentuje najcieńszy smartfon – Portal PR - 24PR
Podczas MWC2014 firma Gione zaprezentuje najcieńszy smartfon

25.02.2014 Kategoria: Telefony. Autor: admin

Światowy Kongres Technologii Mobilnych (MWC2014) – Gionee, wiodąca na świecie firma projektująca i produkująca urządzenia mobilne przedstawi na tegorocznym Światowym Kongresie Technologii Mobilnych najcieńszego na świecie smartfona –  ELIFE S5.5. Jego grubość to zaledwie 5,5 mm.

Nie tylko smukły kształt ELIFE S5.5 robi wrażenie – jego wydajność też jest imponująca. Smartfon ten wyposażono w efektowny, 5-calowy wyświetlacz Full HD typu Super AMOLED plus, ośmiordzeniowy procesor 1,7 GHz, aparat fotograficzny o matrycy 13 megapikseli (z tyłu urządzenia) oraz pierwszy na świecie ultra-szerokokątny aparat (z przodu) o kącie widoczności 95 stopni i matrycy 5 megapikseli. Dysponując kątem 95 stopni aparat doskonale nadaje się do zdjęć w pełni obejmujących pojedynczą osobę, jak i całą grupę.

Wysokie zużycie energii zawsze było dość istotną dolegliwością najcieńszych smartfonów. Bateria w ELIFE S5.5 jest jednak bardzo pojemna. Przy najwyższym poziomie gęstości bateria S5.5 osiąga pojemność 2300mAh, a kolejny upgrade pozwoli ją zwiększyć do 2450mAh.

ELIFE E7, czyli flagowy model firmy Gionee, który wprowadzono na rynek w grudniu, jest również dostępny na jej stoisku. Będąc jednym z najlepszych smartfonów z systemem Android,  ELIFE E7 może pochwalić się dwoma osiągnięciami – jest pierwszym urządzeniem, które dysponuje tylnym aparatem z autofokusem 16 megapikseli oraz aparatem 8 megapikseli z przodu. a także chipsetem Qualcomm Snapdragon 800 8974AC o częstotliwości taktowania 2,5 GHz. Jako sprzęt stworzony dla domowych użytkowników lustrzanek cyfrowych, telefon ten posiada profesjonalny interfejs ze specjalną aplikacją dla aparatu, która pozwala dodawać do zdjęć efekty, takie jak “automatyczne upiększanie w 12 poziomach”, czy też automatyczny make-up.

Oprócz tych dwóch produktów marki ELIFE, podczas MWC po raz pierwszy przedstawiono także smartfon CTRL V5 LTE pracujący w standardzie LTE. Sprzęt ten posiada wejście na dwie karty SIM, a ponadto 4,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD, tylny aparat z matrycą 8 megapikseli i przedni aparat z matrycą 2 megapikseli oraz czterordzeniowy procesor 1,3 GHz i baterię 1800mAh – a wszystko to w obudowie o zaledwie 8-milimetrowej grubości. Smartfon pracuje na systemie Android 4.2 Jelly Bean.

GIONEE SMARTPHONE

Gionee

Gionee Communication Equipment Co. Ltd to założona w 2002 roku spółka z branży zaawansowanych technologii, zajmująca się projektowaniem urządzeń mobilnych, badaniami, rozwojem, produkcją, sprzedażą na rynkach międzynarodowych oraz mobilnymi usługami z zakresu aplikacji internetowych. Obecnie Gionee sprzedaje na całym świecie ponad 23 miliony telefonów komórkowych rocznie, plasując się na 10 miejscu pod względem udziału w globalnym rynku smartfonów.

Źródło: Gionee

KONTAKT:

Oliver Sha

Gionee

tel. +86-755-8329-3080

e-mail: shafei@gionee.com

Źródło :PR Newswire

Polska Agencja Prasowa SA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.