Róża Adamcio nowym specjalistą ds. public relations w Grupie Radiowej TIME – Portal PR - 24PR
Róża Adamcio nowym specjalistą ds. public relations w Grupie Radiowej TIME

04.02.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Róża Adamcio objęła stanowisko specjalisty ds. public relations w Grupie Radiowej Time. Zastąpiła Agnieszkę Korotyńską, która rozstała się ze spółką

Róża Adamcio przez ostatnie dwa lata pracowała w firmie producenckiej Akson Studio, gdzie zajmowała się działaniami public relations na rzecz seriali telewizyjnych. Była odpowiedzialna m.in. za następujące projekty: „Czas Honoru”, „Przepis na życie”, „Przyjaciółki”, „Hotel 52”, „2XL”. Ponadto wspierała działania promocyjne filmów kinowych „Wałęsa. Człowiek z nadziei” Andrzeja Wajdy oraz „Miasto44” Jana Komasy . Wcześniej pracowała dla Telewizji Polskiej SA, prowadząc działania public relations na rzecz serialu „Rodzinka.pl”. Karierę zawodową zaczynała jako dziennikarka tytułów telewizyjnych oraz regionalnych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.