Tomasz Stopka nowym dyrektorem marki Adseo w Grupie Adweb – Portal PR - 24PR
Tomasz Stopka nowym dyrektorem marki Adseo w Grupie Adweb

03.02.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Marka Adseo, należąca do agencji marketingu zintegrowanego Grupa Adweb, ma nowego dyrektora, którym został Tomasz Stopka.
Tomasz w branży SEO obecny jest od ponad 6 lat. Wraca do firmy po rocznym pobycie w Grupie Onet, gdzie zajmował się widocznością stron należących do portalu. Jest pomysłodawcą i współorganizatorem Polskich SEO Hangoutów, autorem wielu publikacji oraz prelegentem na spotkaniach branżowych; aktywnie angażuje społeczność skupioną wokół serwisu Google+.

Wraz z objęciem stanowiska SEO Directora w Adseo, do jego obowiązków będzie należało zarządzanie zespołem specjalistów, współpraca z kluczowymi klientami, zarządzanie projektami internetowymi oraz tworzenie strategii marki w wyszukiwarkach.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.