WALK Creative „ręka w rękę” z marką Gosia – Portal PR - 24PR
WALK Creative „ręka w rękę” z marką Gosia

17.02.2014 Kategoria: Reklama. Autor: admin

Agencja WALK Creative przygotowała kampanię reklamową dla marki „Gosia”. Celem działań prowadzonych pod hasłem „Dbamy o dom ręka w rękę” jest promocja produktów do przechowywania żywności i akcesoriów oraz produktów do sprzątania, oferujących unikalne rozwiązania, znacznie ułatwiające codzienne domowe czynności.

WALK Creative odpowiadał za opracowanie linii kreatywnej oraz produkcję serii 15-sekundowych spotów telewizyjnych promujących kluczowe produkty marki „Gosia”: „Mop żółta mikrofibra”, „Czyścik z uchwytem” oraz „Folię z ucinarką”.

Celem kompanii prowadzonej pod hasłem „Dbamy o dom ręka w rękę”, poza promocją produktów, jest także zachęcenie klientów do wspólnego dbania o dom i podziału obowiązków, które dzięki unikalnym rozwiązaniom oferowanym przez markę „Gosia” są znacznie łatwiejsze do wykonania.

Reklamy będą emitowane w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, m.in. TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TVN7, TV4 oraz kanałach tematycznych, m.in.: TVN Style, TVN24, Polsat Cafe, Discovery, BBC Lifestyle, 13ulica, Comedy Central, Fox Life, Kuchnia+, MiniMini.

Spoty można zobaczyć na stronie:

http://www.youtube.com/channel/UCZLSJQGTA8yJWw88FoV3QTA?feature=watch

Kampania potrwa do 28 lutego 2014 r.

WALK

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.