Zmiany w Dziale Sprzedaży Nestlé Polska S.A – Portal PR - 24PR
Zmiany w Dziale Sprzedaży Nestlé Polska S.A

03.02.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

1 lutego 2014 Beata Porowska, dotychczasowy Dyrektor Sprzedaży Nestlé Nutrition objęła stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Członka Zarządu Nestlé Polska S.A. Na stanowisku tym zastąpiła Wojciecha Buczaka.

Beata Porowska, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, jest od 8 lat Dyrektorem Sprzedaży Nestlé Nutrition. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w 1993 roku w firmie Procter&Gamble, pracując na stanowiskach sprzedażowych oraz w trade marketingu. W kolejnych latach zarządzała działami marketingu oraz sprzedaży w renomowanych firmach FMCG, w tym Kraft Foods i Alima-Gerber. Po przejęciu w 2007 Alimy-Gerber przez Nestlé z sukcesem przeprowadziła jej integrację z Nestlé Nutrition, zarówno pod względem biznesowym, jak i organizacyjnym, budując jednocześnie pełne pasji i zaangażowania zespoły sprzedaży i CCSD.

Wojciech Buczak, dotychczasowy Dyrektor Sprzedaży Nestlé Polska S.A. z dniem 1 lutego objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży Nestlé Nutrition. Wojciech Buczak pracuje w Nestlé od 1995 roku. Podczas swojej długoletniej kariery przeszedł w Dziale Sprzedaży przez wszystkie jej szczeble. Na stanowisku Dyrektora Sprzedaży znacząco przyczynił się do rozwoju biznesu i wzmocnienia pozycji Nestlé na polskim rynku.

Nestlé Polska S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.