Agencja Rogalski Damaschin Public Relations z Rumunii nowym partnerem PROI – Portal PR - 24PR
Agencja Rogalski Damaschin Public Relations z Rumunii nowym partnerem PROI

10.03.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Największa i najstarsza na świecie sieć zrzeszająca niezależne agencje, Public Relations Organization International, reprezentowana w Polsce przez 24/7Communication, poszerzyła swoje grono o kolejnego partnera – rumuńską agencję Public Relations: Rogalski Damaschin Public Relations.

 „W ramach partnerstwa z PROI przewodzimy i realizujemy coraz większą ilość projektów regionalnych obejmujących obszar środkowo europejski. Obecnie, gdy Klienci przykładają coraz większą uwagę do wysokości budżetu, koordynacja całego projektu przez jedną agencję jest dużą oszczędnością przede wszystkim czasu i zasobów ludzkich, co oczywiście przekłada się na pieniądze. Dlatego liczymy na owocną współpracę z rumuńską agencją, która niewątpliwie będzie jednym z kluczowych partnerów podczas realizacji projektów regionalnych” – mówi Dorota Zmarzlak, Dyrektor Zarządzająca 24/7Communication, jedynej agencji należącej do PROI w Polsce.

Rogalski Damaschin Public Relations jest jedną z najszybciej rozwijających się Agencji PR na rynku rumuńskim. Konsultanci łączą doświadczenie zawodowe oraz szeroką wiedzę na temat Klientów zapewniając kompleksową obsługę z wykorzystaniem klasycznych i interaktywnych narzędzi PR.

PROI to założona w 1970 roku największa międzynarodowa organizacja zrzeszająca ponad 50 niezależnych agencji PR z całego świata, które łącznie obsługują ponad 4 400 Klientów na całym świecie. Jest na 6 miejscu rankingu największych sieci PR. Partnerzy PROI mają swoje biura w prawie 100 miastach na świecie między innymi: w Nowym Yorku, Los Angeles, Berlinie, Brukseli i Tokio. Polskim Partnerem PROI jest 27/7 PR, który w ramach projektów regionalnych szczególnie blisko współpracuje z agencjami ze Środkowo-Wschodniej Europy ( Czechy, Słowacja, Austria, kraje bałtyckie oraz Węgry)

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.