Anna Lipińska objęła stanowisko Group Account Directora w Codemedia – Portal PR - 24PR
Anna Lipińska objęła stanowisko Group Account Directora w Codemedia

19.03.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Anna Lipińska objęła stanowisko Group Account Directora w Codemedia SA i pokieruje liczącym 8 osób zespołem online.

Anna Lipińska ostatnio pracowała na stanowisku Planning & Buying Director w ClickAd SA. Ma ponad 10-letnie doświadczenie pracy w branży mediowej. Karierę zaczynała w mediach (m.in. Radio Zet), a następnie w domach mediowych – OMD i Optimedia Poland – gdzie pracowała jako Media Planner i Media Buyer. Pracowała także w Peugeot Polska, jako Specjalista ds. Mediów i BTL.

Ostatnio, przed przejściem do Codemedia, pracowała w ClickAd SA, jako Planning & Buying Director. Do jej zadań należały m.in. negocjacje handlowe z mediami cyfrowymi i zarządzanie zespołem media plannerów oraz account managerów. Zajmowała się wtedy obsługą takich klientów jak: Totalizator Sportowy, FFiL Śnieżka, Miasto Poznań, Polski Bank Przedsiębiorczości. W Codemedia Anna Lipińska będzie kierować zespołem online.

Codemedia SA specjalizuje się w działaniach performance marketing i direct response. Początkowo obejmowały one wyłącznie obszar online, od 2011 roku także media tradycyjne, w tym przede wszystkim telewizję. Doświadczenia zdobyte w segmencie marketingu efektywnościowego online z powodzeniem przekładane są obecnie na TV, a także inne media. Codemedia SA jest od lutego 2011 r. notowana na warszawskiej giełdzie, na rynku New Connect. Do grupy Codemedia należą także m.in.: sieć afiliacyjna TradeTracker Poland oraz QUARTIC – firma dostarczająca rozwiązania z segmentu  Programmatic Marketing – system Quartic On łączący inteligentny system personalizowanych rekomendacji, DSP, remarketing, system do automatycznego tworzenia i optymalizacji kreacji reklamowych oraz personalizowane e-mailingi.

W gronie klientów Codemedia znajdują się m.in. Polkomtel, TCHIBO Direct, TESCO, Gumtree.

Codemedia

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.