Awans w endorfina events – Portal PR - 24PR
Awans w endorfina events

26.03.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Michał Kaleta awansuje w endorfina events na stanowisko dyrektora operacyjnego.Dotychczas Kaleta, jako dyrektor działu produkcji, nadzorował pracę zespołu odpowiedzialnego za kosztorysowanie oraz realizację wydarzeń organizowanych przez firmę. Na nowym stanowisku będzie dodatkowo koordynował prace działu kreacji oraz nowopowstałe w strukturze firmy studio graficzne. Tym samym, został osobą decydującą o trafficu prac w agencji.

Kaleta pierwsze doświadczenia marketingowe zdobywał w 2008 roku w Vitruvio Leo Burnett w Madrycie. W 2009 roku rozpoczął pracę w event marketingu i niedługo potem jego życie na stałe zostało związane z agencją endorfina events. W firmie przeszedł wszystkie szczeble kariery, od stanowiska juniorskiego aż do chwili obecnej, gdy objął stanowisko dyrektora operacyjnego.

W trakcie swojej kariery nadzorował produkcję eventów i wydarzeń specjalnych m.in. dla takich marek jak: Noble Bank, Paprocki&Brzozowski, Ballantines, MTV, Imperial Tabacco i wiele innych.

endorfina events

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.