Copywriting. Czy ten frazes sprzeda Twój produkt? – Portal PR - 24PR
Copywriting. Czy ten frazes sprzeda Twój produkt?

24.03.2014 Kategoria: Imprezy. Autor: admin

Już 27.03.2014r. (czwartek) odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu PRywatki. W roli prelegenta wystąpi p. Agnieszka Morzy, która opowie o tym jak mechanizmy copywritingu  wpływają na postrzeganie produktu jako atrakcyjnego. Spotkanie odbedzie się w kawiarni BookhouseCafe przy ul. Świętokrzyskiej 14. Rozpoczęcie o godzinie 19, wstęp wolny. Pomysłodawcą i organizatorem eventu jest Studenckie Koło Naukowe Psychologii Ekonomicznej MODERATOR, a partnerem strategicznym Livebrand PR.

Podczas spotkania zostaną omówione zasady dobrego copywritingu. Czyli co zrobić, aby tych kilka słów wpłynęło na pozytywny wizerunek produktu.  Będzie można dowiedzieć się na czym polega magia storytellingu, w czym tkwi sekret historii, które porywają tłumy i dlaczego dobry headline powinien zawrzeć się w trzech słowach.

Agnieszka Morzy – doktorantka w Zakładzie Retoryki i Mediów przy Instytucie Polonistyki Stosowanej UW i project manager w agencji reklamowej Clos Brothers SA, wcześniej związana z Działem Projektów Internetowych Ringier Axel Springer Polska. Naukowo oraz zawodowo zajmuje się reklamą w przestrzeni digital oraz content marketingiem. Dotychczas uczestniczyła w projektach realizowanych dla firm takich jak Toyota Motor Poland, Banki Spółdzielcze, A&D Pharma, Cyfrowy Polsat i inne.

PRywatki to cykl warsztatowo-wykładowy w jednej z warszawskich kawiarni, poświęcony różnym dziedzinom komunikacji: PR, lobbing, marketing, design oraz komunikacji interpersonalnej. Tegoroczna edycja jest już drugą z kolei. W poprzedniej wzięli udział Jarosław Wereszczyński- ekspert w zakresie lobbingu oraz Rafał Szymczak- były prezes ZFPR. Spotkania odbywają się co miesiąc w BookhouseCafe przy ul. Świętokrzyskiej 14. Partnerem strategicznym wydarzenia jest Livebrand PR.

Dokładny harmonogram, aktualności i szczegóły: http://psychologia.pl/moderator/prywatki

Marta Kujawa    

SKNPE „Moderator”

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.