COSTA COFFEE stawia na Citybell Consulting – Portal PR - 24PR




COSTA COFFEE stawia na Citybell Consulting

05.03.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Citybell Consulting w ramach współpracy  z CHI Polska, operatorem kawiarni COSTA COFFEE, COSTA by coffeeheaven, coffeeheaven oraz sieci coffeeheaven express odpowiada  za opracowanie i wdrożenie strategii komunikacji w procesie największego na polskim rynku rebrandingu w branży retail.

Citybell Consulting powierzono strategiczne doradztwo komunikacyjne dla Senior Team’u i Zarządu CHI Polska, zarządzanie komunikacją w procesie zmian oraz współpracę z liderami opinii w Internecie, media relations, w tym organizację i prowadzenie biura prasowego. CHI Polska przechodzi największy rebranding w historii polskiego rynku kawiarnianego. W jego wyniku ponad 110 kawiarni zmieni się w COSTA COFFEE. Tempo zmian jest duże, a proces zmiany rozpoczął się wcześniej, niż początkowo zakładano.

Za kompleksową koordynację procesu rebrandingu (we współpracy z agencją reklamową i domem mediowym) odpowiada Katarzyna Jabłońska, za opracowanie strategii komunikacji wewnętrznej Anna Proszowska-Sala i Marta Głowacka, a Anna Dydo koordynuje pracę biura prasowego i projekty specjalne.

Citybell Consulting specjalizuje się w planowaniu i realizacji zintegrowanych działań komunikacyjnych i public affairs na rzecz klientów korporacyjnych, miast, regionów oraz  instytucji publicznych. Firma nawiązała długoterminową współpracę z CHI Polska w zakresie strategicznego zarządzania komunikacją zewnętrzną oraz realizacji projektów specjalnych. Współpraca rozpoczęła się w kwietniu 2012 roku, a aktualnie została rozszerzona.

Lider polskiego rynku kawiarni, CHI Polska, jest operatorem następujących marek: COSTA COFFEE, COSTA by coffeeheaven, coffeeheaven i coffeeheaven express. Historia firmy sięga 1999 roku, a obecnie pod szyldem COSTA COFFEE, COSTA by coffeeheaven i coffeeheaven funkcjonuje blisko 120 placówek w całej Polsce.

Podobne wpisy:







Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.