Ewa Błaszczyk Kobietą z Charakterem 2013 – Portal PR - 24PR
Ewa Błaszczyk Kobietą z Charakterem 2013

26.03.2014 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Urszula Zubczyńska, redaktor naczelna dwutygodnika „Przyjaciółka” podczas uroczystej Gali w dn.25.03.2014r. wręczyła zwycięską statuetkę konkursu „Kobieta z charakterem 2013” najlepszej z 10 nominowanych Pań.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W III edycji konkursu Czytelniczki „Przyjaciółki” przyznały tytuł Ewie Błaszczyk, aktorce i założycielce Fundacji „Akogo?”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Ewa Błaszczyk to, od 2002 r. – założycielka, fundatorka (z ks. W. Drozdowiczem) i prezes organizacji pożytku publicznego Fundacji „Akogo?” mającej na celu pomoc dzieciom po najcięższych urazach mózgu. Fundacja wybudowała dla takich dzieci pierwszą w Polsce klinikę „Budzik” która działa przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Uroczystość prowadził Tomasz Kammel

PS. Kobieta z Charakterem” to  plebiscyt czytelniczy, którego pierwsza edycja odbyła się w 2011 roku. Został powołany do życia przez kobiety, czytelniczki „Przyjaciółki”,  i dla kobiet –aktywnych w życiu społecznym, kulturalnym, politycznym, w biznesie. Odważnych, pełnych hartu ducha, wpływających na naszą rzeczywistość, sposób myślenia innych.

Laureatkami plebiscytu w poprzednich latach były Anna Dymna i Dorota Wellman.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.