Grupa Adgar powiększa zespół i rozwija działalność w Polsce – Portal PR - 24PR
Grupa Adgar powiększa zespół i rozwija działalność w Polsce

03.03.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Do zespołu Grupy Adgar dołączył Artur Filipiuk, który objął stanowisko dyrektora operacyjnego. Jego głównym obowiązkiem jest stworzenie i prowadzenie wewnętrznego działu operacyjnego, szczególnie nadzór nad projektem technicznej modernizacji kompleksu biurowego Adgar Park West, kupionego przez Grupę Adgar w ubiegłym roku.

„W związku z prężnym rozwojem Grupy Adgar w Polsce postanowiliśmy, że nadszedł czas na stworzenie wewnętrznego działu, który będzie dedykowany działaniom operacyjnym i zarządzaniu naszymi nieruchomościami. Dodatkowo planujemy kompleksową modernizację niedawno zakupionego obiektu Adgar Park West, zlokalizowanego przy Alejach Jerozolimskich 181. Obejmie ona stworzenie szklanej fasady z wewnętrznym atrium oraz wyjątkowej strefy sportu AdgarFit. Cieszę się, że nadzorem nad tym projektem zajmie się Artur Filipiuk, który ma olbrzymie doświadczenie w tej dziedzinie. Ponadto mieliśmy okazję dobrze się poznać przez ostatnich kilka lat przy okazji współpracy dla innych projektów Adgar” – powiedział Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce.

Artur Filipiuk jest odpowiedzialny za kompleksowe usługi operacyjne i kontakt z najemcami budynków biurowych z portfolio Grupy Adgar w Polsce, które obejmuje: kompleks biurowy Adgar Park West zlokalizowany w zachodniej części Warszawy, kompleks biurowy Adgar Plaza, budynek biurowy Adgar Business Centre I oraz Adgar Business Centre II – budynek biurowy przy ulicy Konstruktorskiej (wszystkie trzy obiekty są zlokalizowane na Mokotowie) oraz nieruchomość przy Alei Prymasa Tysiąclecia na Woli, na której znajduje się salon oraz punkt serwisowy BMW Inchcape. Do jego zadań należy też doradztwo przy wyborze oraz zastosowaniu najlepszych technologii przy projektowaniu powierzchni biurowej przyjaznej nie tylko pracownikom, ale także środowisku. Będzie również nadzorował prace przebiegające w obiektach Adgar oraz terminy ich wykonania.

„Stanowisko dyrektora operacyjnego w Grupie Adgar to dla mnie nie tylko duże wyzwanie, ale także ogromna szansa na wykorzystanie i doskonalenie moich dotychczasowych umiejętności. Firma cały czas się rozwija dlatego jestem przekonany, że moja współpraca z Grupą Adgar będzie bardzo interesująca. Dodatkowo miałem już okazję pracować dla Adgar z ramienia firmy Sodexo Polska Sp. z o.o. jako dostawca usług. Pełniłem wtedy funkcję inżyniera obiektu oraz menadżera technicznego. Podczas dwóch lat udało mi się poznać nie tylko specyfikę budynków Grupy Adgar, ale także charakter i atmosferę panującą w firmie” – powiedział Artur Filipiuk, dyrektor operacyjny w Grupie Adgar.

Artur Filipiuk ma pięcioletnie doświadczenie w zakresie zarządzania projektami technicznymi. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 2009 roku w firmie Sodexo Polska Sp. z o.o., gdzie pracował dla takich klientów jak Prologis, Hines czy Adgar. Artur Filipiuk jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, gdzie studiował Elektrotechnikę. Ukończył także podyplomowe studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie Projektami. Interesuje się piłką nożną, tenisem i motoryzacją.

Adgar Investments & Development Ltd.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.