LEWIS PR z Fagor Gastro Polska – Portal PR - 24PR
LEWIS PR z Fagor Gastro Polska

24.03.2014 Kategoria: INNE. Autor: admin

Agencja LEWIS PR od 1 stycznia rozpoczęła współpracę z Fagor Industrial, hiszpańskim dostawcą rozwiązań w zakresie urządzeń gastronomicznych, pralniczych i chłodniczych, w Polsce działającym jako Fagor Gastro Polska.

Obsługa PR-owa obejmuje budowanie pozycji marki i promocję produktów firmy poprzez komunikację z mediami, wsparcie eventów branżowych i budowanie relacji z partnerami.

“ Bardzo nas cieszy zaufanie, jakim obdarzyła nas firma Fagor Gastro Polska. Nasze doświadczenie w prowadzeniu kampanii  komunikacyjnych dla klientów B2B zostało docenione i liczymy, że przełoży się na sukces tego projektu” –  komentuje Łukasz Kluj, Regional Director Eastern Europe, LEWIS PR.

“Polska  to jeden z kluczowych dla naszej firmy rynków w Europie. Wierzymy, że współpraca z LEWIS PR pomoże nam umocnić naszą pozycję w branży” – mówi Christophe Sisternas, Europe Area Manager, Fagor Industrial.

Za kampanię po stronie agencji odpowiedzialna jest Kornelia Gruszka.

Fagor Gastro Polska jest polskim oddziałem hiszpańskiej firmy FAGOR Industrial, zrzeszonej w jednej z największych grup kapitałowych w Europie – Mondragon Corporation Cooperativa. Ten potężny koncern zrzesza ponad 280 przedsiębiorstw zatrudniających w sumie około 80 tysięcy pracowników.

Fagor Industrial jest cenionym na świecie producentem urządzeń gastronomicznych oraz pralniczych dla hoteli, restauracji, szpitali i innych obiektów gastronomicznych. Fagor Industrial jest częścią międzynarodowej grupy biznesowej Onnera Group, która posiada 10 fabryk w sześciu krajach na pięciu kontynentach i zatrudnia 1700 pracowników. Fagor Industrial zatrudnia

LEWIS PR jest globalną firmą komunikacyjną. Oprócz relacji z tradycyjnymi mediami i analitykami, LEWIS specjalizuje się w mediach społecznościowych, marketingu cyfrowym oraz usługach kreatywnych. Agencja pracuje dla wiodących i nowo powstających marek z różnych branż, m.in. technologicznej i telekomunikacyjnej, konsumenckiej, finansowej, ubezpieczeń, e-commerce oraz non-profit. LEWIS ma ponad 25 biur na terenie Stanów Zjednoczonych, EMEA oraz w regionie Azji i Pacyfiku, z lokalnymi siedzibami w Londynie, San Francisco i Singapurze.

LEWIS PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.