Łódzcy pracodawcy są solidni – Portal PR - 24PR
Łódzcy pracodawcy są solidni

27.03.2014 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

W czwartek 27 marca w Katowicach nagrody „Solidny Pracodawca 2013” w różnych sektorach odbierze aż 7 firm z regionu. Wśród wyróżnionych znalazł się jeden z największych pracodawców województwa łódzkiego, Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.
Corning zdobył tytuł m.in. za społeczną odpowiedzialność biznesu, programy zatrudniania młodych i osób powyżej 45. roku życia, a także prowadzenie polityki rozwoju pracowników i przygotowanie programów motywacyjnych. Zaraz po przyznaniu wyróżnienia gratulacje złożyli firmie Pani Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska oraz Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień.

– Jesteśmy nie tylko solidnym, ale przyjaznym pracodawcą – powiedział dyrektor firmy Mariusz Bielawski.
Firma 28 marca otwiera swoje podwoje dla studentek i zaprasza do nowoczesnej fabryk w Strykowie na kolejne, po „Dniu Inżynierek” na Politechnice Łódzkiej, wydarzenie promujące rozwój zawodowy kobiet – Corning Women’s Open Day. 2 kwietnia podczas Akademickich Targów Pracy przedsiębiorstwo zaprezentuje atrakcyjne programy stażowe, a także przeprowadzi atrakcyjne konkursy z nagrodami. W tym roku Corning Optical Communications, poprzednio Corning Cable Systems, zmienił nazwę by podkreślić, że jest dostawcą kompleksowych rozwiązań optycznych.

Źródło: magnifiCo

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.