Mustache wybrał Marketing Wizards Group – Portal PR - 24PR
Mustache wybrał Marketing Wizards Group

26.03.2014 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Mustache, prężnie rozwijająca się platforma do promowania polskich projektantów mody, zdecydował o powierzeniu Marketing Wizards Group swoich działań online marketingowych. Współpraca właśnie się rozpoczęła.

Decydując się na tę współpracę, zarząd Mustache oczekuje wzrostu liczby transakcji w serwisie. „Marketing Wizards przekonał nas do współpracy swoim bogatym portfolio oraz świetnymi referencjami od ich dotychczasowych klientów. Jako prężnie rozwijający się startup zależy nam na współpracy z najlepszymi w branży, którzy rozumieją nasze potrzeby” – powiedział Konrad Ozdowy, współtwórca Mustache.

Mustache wybrał Marketing Wizards Group w oparciu o rekomendacje.

Marketing Wizards Group ma na swoim koncie już kilka projektów w branży modowej zakończonych sukcesem. Razem z Mustache, dywizja Internet Consulting będzie pracować nad wzrostem ruchu i konwersji w serwisie, prowadząc kompleksowe działania online marketing, w tym: reklamę w wyszukiwarce, reklamę graficzną, mailingi oraz budowę stron docelowych.

„Mustache to projekt z duszą. Ogromnie cieszymy się z możliwości udziału w tym przedsięwzięciu” skomentował Marcin Pogroszewski, dyrektor zarządzający Marketing Wizards Group. „Będziemy holistycznie wspierać Mustache jako zewnętrzny dział marketingu online – jest to preferowany przez nas model współpracy, w którym wspólnie z klientami odnosimy największe sukcesy” – podkreślił Pogroszewski.

Marketing Wizards Group współpracuje w ten sposób – jako zewnętrzny dział marketingu online – m.in. z Westwing oraz Wonga.

MARKETING WIZARDS GROUP wspiera przedsiębiorstwa w planowaniu, wdrażaniu i optymalizacji wielokanałowych działań online marketing. Dywizja Internet Consulting jest partnerem w strategii online i działaniach SEM, display czy mailing  dla zaawansowanych reklamodawców, tj. dużych przedsiębiorstw oraz liderów e-commerce, takich jak Wonga, Westwing Home and Living czy Złote Wyprzedaże. Dywizja Advertising Services oferuje zestawy narzędzi reklamy online dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dywizja Performance Design świadczy kompleksowe usługi projektowania i optymalizacji kreacji dla skutecznej reklamy w internecie, m.in. dla PayPal w regionie CEMEA.

Marketing Wizards Group wyróżnia nacisk na analizę ilościową i rygorystyczną optymalizację zwrotu z inwestycji w online marketing. Firma rozpoczęła działalność w czerwcu 2012 roku. Obecnie firma zatrudnia ponad 30 osób i obsłużyła już blisko 60 klientów w 40 krajach, zdobywając m.in. nagrodę Effie 2013 za najlepszą kampanię e-commerce.

Mustache.pl to internetowa platforma sprzedaży i promocji mody. Jest bezpiecznym narzędziem do płatności i automatycznego zamawiania kuriera, sklepem, aplikacją i stroną na urządzenia mobilne. Serwis Mustache.pl jest następstwem największego w Polsce wydarzenia modowo-designerskiego – Mustache Yard Sale, powstał by ciekawe produkty tworzone przez kreatywnych wystawców były dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zawsze i wszędzie!

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.