Nowy dyrektor zarządzający w MSL WARSAW – Portal PR - 24PR
Nowy dyrektor zarządzający w MSL WARSAW

05.03.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

MSL WARSAW jedna z dwóch polskich firm międzynarodowej sieci MSLGROUP ma nowego szefa. Został nim Sebastian Stępak, dotychczas zastępca dyrektora zarządzającego MSLGROUP. Sebastian jest też członkiem zarządu grupy w Polsce.

Nominacja Sebastiana łączy się z potrzebą silnego wzmocnienia MSL WARSAW w dwóch obszarach – doradztwa strategicznego i kreacji. Spółka pozostaje w pełni konkurencyjną dla MSLGROUP agencją full service, choć już niebawem będzie oferować znacznie szerszy wachlarz usług rozbudowując kompetencje – mówi Sebastian Hejnowski, CEO MSLGROUP w Polsce.

Stępak posiada blisko 12 letnie doświadczenie w komunikacji. Karierę agencyjną rozpoczął w 2003 roku w Ciszewski Public Relations, gdzie wrócił po 7 latach spędzonych kolejno
w agencjach Tomorrow, Sigma i Grayling. Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej, produktowej i komunikacji kryzysowej. Często pełnił również funkcje regionalne zarządzając zespołami w innych krajach regionu CEE.

To niezwykle miły i zarazem ciekawy moment w mojej karierze – ale również ogromne wyzwanie. MSL WARSAW to fantastyczny zespół specjalistów i agencja z wieloletnią historią. To doskonały moment aby zmonetyzować jej kapitał znacznie przyspieszając rozwój poprzez agresywne działania new business i poważne rozszerzenie oferty. Ruszamy na podbój rynku w myśl nowej maksymy „Challenge everything!” – mówi Sebastian Stępak, dyrektor zarządzający MSL WARSAW.

Do zespołu wraz z Sebastianem dołączyły trzy konsultantki z MSLGROUP: Małgorzata Pietrucha, Małgorzata Wesołowska i Katarzyna Jędrzejczyk.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.