Premiera XCOM: Enemy Unknown – Portal PR - 24PR
Premiera XCOM: Enemy Unknown

07.03.2014 Kategoria: Gry. Autor: admin

Cenega  informuje, że dziś ma premierę XCOM: Enemy Unknown -Wydanie kompletne. Tytuł jest dostępny na  komputery PC w wersji pudełkowej i cyfrowej w podwójnej wersji językowej: polskiej (dubbing) i angielskiej. Za przygotowanie lokalizacji gry odpowiada QLOC S.A.

XCOMEU_COMPLETE_PC_INLAY_PLCZHU_16_01_14.inddWydana w 1993 r. pierwsza część serii X-COM uznawana jest za jedną z najlepszych gier w historii – jej współczesna wersja została stworzona przez ekspertów od gier strategicznych ze studia Firaxis Games, twórców kultowej serii Sid Meier’s Civilization. Wielokrotnie nagrodzona, XCOM: Enemy Unknown rozszerza dziedzictwo X-COM, zawierając zupełnie nową fabułę, wrogów i technologie do walki z obcymi i obrony Ziemi. W XCOM: Enemy Unknown gracze doglądać będą strategii walki oraz taktyki indywidualnych oddziałów, a także zarządzać bazą i przydzielać zasoby jako dowódca sekretnej, globalnej organizacji militarnej XCOM

Dodatek XCOM: Enemy Within wynosi laureatkę tytułów Gra Roku 2012, XCOM: Enemy Unknown, na jeszcze wyższy poziom grywalności, dodając między innymi nowe mapy, wrogów, specjalne zdolności i uzbrojenie.

Główne cechy XCOM: Enemy Within

  • Nowe zdolności żołnierzy: zbadaj obcą technologię i odblokuj ulepszenia operacyjne:
  • Nowe uzbrojenie i wyposażenie: daj swoim żołnierzom nowe możliwości taktyczne i zaopatrz ich w nowe projekty prosto od inżynierów ze Zbrojowni.
  • Nowi przeciwnicy:
    opracuj taktyki potrzebne do pokonania nowych typów zagrożenia, np. Mechtoidów.
  • Nowe strategie: odkryto wartościowe źródło wiedzy Obcych, znane jako Meld. Zabezpiecz je na polu walki i odblokuj dzięki niemu nowe zdolności i technologie.
  • Nowe wyzwania taktyczne i mapy: zmierz się z nowymi wyzwaniami, na zwiększonej o połowę liczbie dostępnych lokalizacji.
  • Nowe mapy, poziomy i możliwości trybu wieloosobowego: stwórz własną drużynę korzystając z większej liczby opcji i rozgrom przeciwników podczas intensywnych pojedynków turowych.
  • Nowa frakcja EXALT – tajne stowarzyszenie, które dzięki technologii obcych chce przejąć władzę na naszej planecie.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.