Świeża Bazylia bankowo – Portal PR - 24PR
Świeża Bazylia bankowo

24.03.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Świeża Bazylia PR podpisała umowę z Bankiem Zachodnim WBK na obsługę ogólnopolskiego programu warsztatów motywacyjno-edukacyjnych Akademia Przedsiębiorcy.
Do zadań agencji należy całościowa obsługa PR, obejmująca opracowanie strategii działań promocyjnych warsztatów, organizację 50 konferencji, rekrutację uczestników oraz media relations. Klienta pozyskano w drodze przetargu.

Akademia Przedsiębiorcy to cykl 50. szkoleń organizowany przez Bank Zachodni WBK oraz Fundusz Poręczeń Kredytowych POLFUND poświęconych tematyce praktycznych metod tworzenia strategii firmy i podnoszenia jej konkurencyjności.

W tym roku organizatorzy sięgnęli po strategie i metody na co dzień wykorzystywane w siłach zbrojnych, które zostały przełożone na narzędzia zarządzania, motywacji i przywództwa. Warsztaty prowadzą specjaliści, którzy skuteczność swoich metod sprawdzili w ekstremalnych warunkach wojennych: generał Roman Polko i major US Army Rocco A. Spencer.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.