TBWA PR dla Steinway & Sons – Portal PR - 24PR
TBWA PR dla Steinway & Sons

26.03.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

TBWA PR odpowiada za kompleksową obsługę PR prestiżowej marki pianin i fortepianów Steinway & Sons. Klientem agencji jest firma Zibi S.A., oficjalny dystrybutor Steinway & Sons na rynku polskim.

Steinway & Sons jest producentem najwyższej jakości fortepianów i pianin na świecie.
Od 1853 roku firma nieprzerwanie wyznacza standardy dźwięku, dotyku i piękna. Instrumenty marki Steinway & Sons cenione są przez światowej klasy pianistów i wybierane są przez 9 na 10 artystów koncertowych. W portfolio Steinway & Sons znajdują się również pianina oraz fortepiany marek Boston i Essex.

Wyłącznym dystrybutorem instrumentów Steinway & Sons w Polsce jest firma Zibi S.A, właściciel ogólnopolskiej sieci Salonów Muzycznych Riff oraz Pianosalonu Riff w Warszawie.

TBWA PR odpowiada m.in. za kompleksową komunikację marki Steinway & Sons w relacjach z mediami, artystami, organizatorami wydarzeń kulturalnych, przedstawicielami fundacji i stowarzyszeń o profilu muzycznym oraz środowiskiem akademickim. Agencja zajmuje się też doradztwem w zakresie wyboru projektów partnerskich marek premium dla Steinway & Sons oraz działaniami event PR.

Agencja TBWA PR została wybrana w trybie zapytania ofertowego.

TBWA PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.