Współpraca ATAS z BUZZ MEDIA – Portal PR - 24PR
Współpraca ATAS z BUZZ MEDIA

24.03.2014 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Agencja BUZZ MEDIA odpowiada za przeprowadzenie pierwszej w Polsce kampanii marketingu rekomendacji dla biura turystycznego ATAS.

Agencja BUZZ MEDIA, właściciel platformy marketingu rekomendacji www.Rekomenduj.to odpowiedzialna jest za strategię kampanii, kreację, promocję konkursu oraz kompleksowe przeprowadzenie akcji marketingu rekomendacji.

Celem kampanii jest przybliżenie oferty obozów młodzieżowych i zachęcenie do korzystania z atrakcyjnych wyjazdów organizowanych przez ATAS. Wybrani ambasadorzy to przedstawiciele wymagającej grupy docelowej młodzieży w wieku 13-18 lat, osoby pełniące rolę liderów w swoich grupach, inicjatorzy wyjazdów dla swoich znajomych. Będą oni mieli szansę skorzystania ze zniżek na wyjazdy wypoczynkowe, a jeśli wezmą udział w organizowanym dodatkowo konkursie pod adresem www.atas.rekomenduj.to, będą mogli walczyć o jeden z darmowych wyjazdów do Londynu, Bułgarii i Grecji. Kampania zakończona zostanie badaniem, które pozwoli bliżej przyjrzeć się kryteriom wyboru obozów przez młodzież. Akcja pozwoli dotrzeć z rekomendacją offline na temat obozów młodzieżowych ATAS do ponad 45 000 nastolatków.

ATAS specjalizuje się w organizacji wartościowych wyjazdów na obozy młodzieżowe, kursy językowe i wycieczki szkolne. Biuro, które w tym roku świętuje 25-lecie działalności jest przedstawicielem renomowanych szkół językowych za granicą oraz czołowym organizatorem turystyki młodzieżowej.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.