Awanse w On Board PR Ecco Network – Portal PR - 24PR
Awanse w On Board PR Ecco Network

29.04.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Małgorzata Siewierska z działu Life Science & Medical Consulting awansowała na stanowisko eksperta sektorowego ds. komunikacji zdrowotnej w On Board PR Ecco Network.

Anna Dostatnia oraz Aleksandra Lau z działu Brand & Entertainment objęły stanowiska Senior PR Consultant. Awans na stanowisko PR Consultant otrzymała Marta Oklińska z działu Life Science & Medical Consulting.

Do grona ekspertów sektorowych w On Board PR Ecco Network dołączyła Małgorzata Siewierska, która specjalizuje się w realizacji kompleksowych projektów komunikacyjnych dla klientów sektora farmaceutycznego, medycznego i biotechnologicznego. Nowa ekspert sektorowa posiada blisko 9 letnie doświadczenie w branży. Specjalizuje się w prowadzeniu działań w zakresie komunikacji korporacyjnej, produktowej oraz komunikacji kryzysowej i projektowaniu kampanii edukacyjnych Jest współautorką raportów sektorowych On Board PR: Badania kliniczne w Polsce – eksperyment „na ludziach”, czy dla ludzi? oraz Żywność funkcjonalna, czyli co ma Polak na talerzu? Do portfolio firm, dla których realizowała działania komunikacyjne należą: Zentiva PL, Sanofi Aventis, Adamed Group, SCA Hygiene, Holbex, Baxter Poland, Gedeon Richter, Omega Pharma, Becton Dickinson, Celon Pharma S.A. Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego na kierunkach polityka społeczna i europeistyka oraz Studium Farmakoekonomiki Marketingu i Prawa Farmaceutycznego Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Anna Dostatnia, Senior PR Consultant z działu Brand & Entertainment specjalizuje się w tworzeniu strategii komunikacji, brand PR i współpracy z gwiazdami.  Doświadczenie zdobywała realizując projekty dla m.in. marek z portfolio DIAGEO Polska (Johnnie Walker, Baileys, Smirnoff Black, Grand Marnier), Tesco Polska, Groupon, Perfumerii Douglas, Stowarzyszenia Konsumentów Polskich. Absolwentka Indywidualnych Studiów Humanistycznych i Podyplomowego Studium Public Relations na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Studium Life Coaching na Collegium Civitas w Warszawie.

Aleksandra Lau, która objęła stanowisko Senior PR Consultant jest członkiem zespołu Brand & Entertainment.W On Board PR Ecco Network pracuje od maja 2010 roku. Specjalizuje się w realizacji projektów z zakresu brand PR,  CSR i media relations dla firm z branży mediowej i FMCG. Prowadziła działania m.in. dla HBO, Comedy Central, Comedy Central Family, CANAL+, Kropla Beskidu, Unilever, Bosch i Diageo. W marcu i kwietniu 2014 r. odpowiadała za organizację i komunikację wizyty 50 Centa w Polsce. Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Awans na stanowisko PR Consultant otrzymała Marta Oklińska z działu Life Science & Medical Consulting, która w On Board PR Ecco Network pracuje od 2011 roku. Jej doświadczenie obejmuje realizację projektów healthcare PR oraz brand PR dla SCA Hygiene, Baxter oraz Butcher’s Pet Care.  Jest absolwentką Instytutu Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

On Board PR Ecco Network. Firma świadczy usługi w dziedzinie doradztwa public relations. Wspólnie z firmami PR z kilkudziesięciu krajów tworzy międzynarodową sieć ECCO Network – jedną z największych sieci firm PR na świecie. On Board PR jest członkiem Związku Firm Public Relations, partnerem Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, laureatem wielu nagród w międzynarodowych i polskich konkursach (IPRA GWA, Magellan, Złote Spinacze). Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie komunikacji oferując strategiczne doradztwo m.in. w obszarach: Brand Public Relations, Corporate & Financial Communications, Investor Relations, Crisis Management. On Board PR działa w ramach grupy skupiającej agencję socialmediową Think Kong.

On Board Public Relations

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.