i-D Poland Launch Party by H&M i endorfina events – Portal PR - 24PR
i-D Poland Launch Party by H&M i endorfina events

29.04.2014 Kategoria: Imprezy. Autor: admin

26 kwietnia 2014 r. w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich przy Brackiej 25 w Warszawie odbyła się prawdopodobnie najgorętsza i najbardziej kolorowa impreza tej wiosny – launch party polskiej edycji kultowego magazynu i-D. Event,

na zlecenie H&M – wyłącznego partnera imprezy, zaplanowała i zrealizowała agencja endorfina events.

Hasłem przewodnim imprezy było FLUO YOURSELF, w myśl którego przygotowano zaproszenia oraz całość scenografii. Gwiazdami wieczoru byli: francuski kolektyw DJ-ski Cassius oraz pochodząca ze Szwecji wokalista Gnucci.

Na imprezie pojawili się przedstawiciele branży modowej (m.in. Paprocki&Brzozowski, Dawid Woliński i Robert Kupisz), showbusinessu (m.in. Kuba Wojewódzki, Rafał Brynda i Michał Piróg)) oraz blogerzy ( m.in. Julia Kuczyńska).Pula zaproszeń trafiła także do osób, które wzięły udział w akcji zorganizowanej przez i-D na fanpage’u magazynu i przesłały najbardziej kreatywne zdjęcia z zasłoniętym okiem – znakiem rozpoznawczym okładek magazynu. Łącznie na evencie pojawiło się ok. 1500 osób.

Agencja endorfina events odpowiadała za kreację i produkcję całości wydarzenia.

i-D Magazyn

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.