IV Konwent Stolarki w obsłudze mediowej GutPR – Portal PR - 24PR
IV Konwent Stolarki w obsłudze mediowej GutPR

09.04.2014 Kategoria: Agencje PR, Imprezy. Autor: Gut PR

IV-ty Konwent Stolarki pt. Praktyka czyni mistrza odbędzie się 11-12 kwietnia br. w Oleśnicy pod Wrocławiem. Organizatorzy tego wydarzenia zdecydowali, że obsługą mediową ostatniego w tym roku Konwentu Stolarki zajmie się agencja GutPR.

IV-ty Konwent Stolarki skierowany jest do dilerów, montażystów, specjalistów obsługi klienta, kierowników sprzedaży i marketingu, do właścicieli małych i średnich firm producenckich, szefów serwisu i gwarancji, jak również osób odpowiedzialnych za eksport. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Praktyka czyni mistrza”. W ramach podpisanej pomiędzy organizatorem Konwentu a GutPR umowy agencja zajmie się obsługą mediową tego spotkania, a także przygotuje prezentację na temat marketingu, e-marketingu i public relations w branży stolarki.

„IV Konwent Stolarki to jedna z wielu inicjatyw, odbywających się na Dolnym Śląsku, których obsługą mediową zajmuje się GutPR – mówi Hanna Gehrke-Gut – W ostatnim czasie współpracowaliśmy z organizatorami Międzynarodowych Targów Innowacji Energetycznych czy z PMI Poland Chapter – przy okazji I Konferencji Zarządzania Projektami. W maju natomiast będziemy organizować galę związaną z otwarciem jednego z hoteli, zlokalizowanych we Wrocławiu, niestety, nie możemy jeszcze zdradzić jego nazwy”.

Organizatorem Konwentów jest platforma informacyjna StolarkaVIP oraz GEC Consulting Grzegorz Cendrowski. Patronami Konwentu są firmy: AIB – patron generalny,  a także firmy: Roto, Selena, Effector, Fakro, Centrum Techniki Okrętowej, Klinar, Aluplast, Exte.

Stolarkavip jest animatorem wielu innowacyjnych projektów w branży stolarki  takich jak programy „VIP-Najlepsze Okna i Drzwi” i „VIP-Najlepsze Salony Stolarki”, a także „VIP-Najlepszy Montaż Stolarki” czyli projekt pod nazwą Akademia Stolarki VIP.

Agencja GutPR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.