Litex Garden – nowa marka w polskich ogrodach – Portal PR - 24PR
Litex Garden – nowa marka w polskich ogrodach

08.04.2014 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: admin

Po wielu latach działalności jako lider w produkcji parasoli, markiz oraz innych nośników reklamowych dla największych marek na świecie, Litex Promo zwraca się z ofertą do klienta indywidualnego.

Polski producent pragnie wykorzystać sięgające 1993 r. doświadczenie, by zabłysnąć na rynku wysokiej klasy wyrobów przeznaczonych do ogrodów. Na tle konkurencji mają wyróżniać się wytrzymałością oraz jakością wykonania, a spółka za punkt wyjścia stawia sobie wykorzystanie w procesie produkcji sprawdzonych i trwałych materiałów. Oferta Litex Garden skierowana jest w całości do klientów indywidualnych. W jej skład wchodzi szeroka gama wysokiej klasy parasoli, krzeseł i stołów ogrodowych oraz bujaków.

Jeszcze przed powołaniem marki Litex Garden otrzymywaliśmy od rynku sygnały świadczące o zapotrzebowaniu na wysokiej jakości asortyment przeznaczony dla klientów indywidualnych. Przy produkcji naszych wyrobów stawiamy na jakość, jednocześnie jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami wystroju ogrodów i tarasów. Chcemy, by nasze produkty trafiały w gust szerokiego grona odbiorców, przyciągały uwagę designem, urzekały prostotą i funkcjonalnością – powiedział Tomasz Sulkowski, prezes zarządu Litex Promo.

W segmencie parasoli, Litex Garden oferuje parasole z boczną nogą oraz parasole z masztem centralnym, w wersji okrągłej i kwadratowej. Parasole mają ciekawy design oraz prostą konstrukcję. Są funkcjonalne i łatwe w rozłożeniu, a wykorzystanie aluminiowych stelaży pozwoli zapobiec korozji. Jakością wykonania mają wyróżniać się również meble ogrodowe. W ofercie Litex Garden znajdują się meble stalowe, stalowo-aluminiowe, stalowo-drewniane i drewniane. Do wytwarzania drewnianych krzeseł i stołów wykorzystywane jest drewno robinii akacjowej, odznaczające się bardzo wysokim współczynnikiem odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne. Każdy drewniany produkt jest fabrycznie zaimpregnowany, a staranność wykonania zapewnia meblom wieloletnią trwałość przy zachowaniu walorów użytkowych. Bardzo wysoką wytrzymałością cechują się też meble metalowe, odporne na ścieranie i zabezpieczone powłoką antykorozyjną. Wszystkie produkty są niezawodne i zaprojektowane tak, by cieszyły użytkowników przez lata.

Litex Garden
www.litexgarden.pl

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.