Marta Tutunidis dołączyła do zespołu agencji Świeża Bazylia PR & Event – Portal PR - 24PR
Marta Tutunidis dołączyła do zespołu agencji Świeża Bazylia PR & Event

25.04.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Marta Tutunidis pełni funkcję Office Managera w agencji Świeża Bazylia PR & Event. Do jej głównych obowiązków należą: koordynowanie działań New business, organizacja spotkań biznesowych oraz planowanie podróży służbowych, sporządzanie raportów i zestawień finansowych, wsparcie prac administracyjno-biurowych oraz pomoc w realizacji bieżących projektów.

Obecnie w ramach projektu „Akademia Przedsiębiorcy”, której współorganizatorem jest Bank Zachodni WBK oraz Polfund Fundusz Poręczeń Finansowych, jest odpowiedzialna za organizację i nadzór nad 50 konferencjami o zasięgu ogólnopolskim.

Przed rozpoczęciem pracy w agencji Świeża Bazylia, zdobywała doświadczenie w Kancelarii Prawnej Magdalena Zawiślak & Partners in Law na stanowisku Office Managera, gdzie m. in. była odpowiedzialna za kampanię wizerunkową, wdrażanie strategii marketingowych  i innowacyjnych narzędzi służących do komunikacji oraz pozyskiwania Klientów. Jej działania były ukierunkowane na model biznesowy Cloud Computing.

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Socjologia ze specjalizacją „Badania Opinii publicznej, polityki i rynku” na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

 

Kontakt dla mediów:

Marta Tutunidis, Świeża Bazylia PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.