NextiraOne zmienia nazwę na Dimension Data – Portal PR - 24PR
NextiraOne zmienia nazwę na Dimension Data

28.04.2014 Kategoria: Wizualizacja. Autor: admin

Firma Dimension Data, globalny dostawca rozwiązań i usług ICT poinformowała w dniu dzisiejszym, że zakupione przez nią oddziały NextiraOne zmieniły nazwę na Dimension Data. Proces zmiany marki objął biura w 13 krajach w Europie, zatrudniające 1 850 pracowników.

Transakcja zakupu oddziałów NextiraOne przez Dimension Data została sfinalizowana w lutym br.

Andrew Coulsen, CEO Dimension Data w Europie, powiedział: “Dostrzegamy wiele korzyści z przejęcia oddziałów NextiraOne, jakie niesie poszerzenie obszaru naszego działania w Europie, skuteczniejsza obecność w sektorach MSP, publicznym czy dostawców usług oraz zyskanie obszernej bazy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Zmiana marki NextiraOne na Dimension Data ułatwi nam teraz realizację naszej europejskiej strategii.”

„Zakończyliśmy proces łączenia naszych kompetencji, dodając do portfolio Dimension Data referencje i doświadczenia NextiraOne w zakresie komunikacji, rozwiązań z obszarów unified communication i collaboration, contact center, wideo oraz data center. Dzięki temu zbudowaliśmy bezkonkurencyjną ofertę rynkową dostępną od jednego dostawcy. Wraz z zakończeniem procesu zmiany nazwy  NextiraOne na Dimension Data zmierzamy w kierunku zdobycia pozycji wiodącego dostawcy rozwiązań i usług IT w Europie.” – dodał Coulsen.

Dimension Data

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.