PZU poszukuje agencji eventowych – Portal PR - 24PR
PZU poszukuje agencji eventowych

15.04.2014 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

PZU rozpoczyna poszukiwania agencji do obsługi w zakresie organizacji eventów. Podmioty zainteresowane uczestnictwem w przetargu mogą zgłaszać się do 30 kwietnia 2014 r.

Podmiot, który zostanie wybrany na drodze przetargu będzie odpowiadał m.in. za realizację nowych wydarzeń eventowych dla PZU. Agencje, które zostaną wzięte pod uwagę w postępowaniu powinny posiadać udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów eventowych dla partnerów korporacyjnych, w tym przede wszystkim realizacji: wydarzeń wewnętrznych typu gale dla około 500 osób, wydarzeń masowych/wizerunkowych, typu roadshow lub udział wydarzeniach masowych (typu Noc Muzeów) typowo korporacyjnych eventów, tj. konferencji biznesowych.

Podmioty, które chciałyby ubiegać się o zaproszenie do udziału w postępowaniu przetargowym powinny przesłać swoje credentiale pod adres: trade.marketing@pzu.pl. Pod uwagę wzięte zostaną jedynie wybrane firmy, które wykażą się ciekawymi działaniami z obszarów wymienionych powyżej, przeprowadzanych w okresie ostatnich 3 lat.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.