TBWA Warszawa hubem dla Aquafresh w regionie CEE – Portal PR - 24PR
TBWA Warszawa hubem dla Aquafresh w regionie CEE

14.04.2014 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Warszawski oddział TBWA jest  jednym z kluczowych globalnych hubów ATL-owych dla marki Aquafresh. GSK (GlaxoSmithKline) Consumer Healthcare powierzył agencji obsługę reklamową marki na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, obejmującą: Bułgarię, Słowację, Słowenię, Chorwację, Rumunię, Serbię, Czechy, Polskę, Węgry, Bośnię i Hercegowinę oraz 11 krajów CIS.

TBWA Warszawa odpowiada za kompleksową obsługę ATL-ową Aquafresh we wskazanym regionie CEE. Agencja koordynuje prace adaptacyjne związane z przygotowaniem reklam telewizyjnych, materiałów drukowanych (prasa, outdoor) oraz odpowiada na szybkie potrzeby reklamowe kierowane ze strony rynków.

GSK (GlaxoSmithKline) Consumer Healthcare przeniosła globalną obsługę kreatywną marki Aquafresh do TBWA Worldwide w roku 2012.

O spółce GSK (GlaxoSmithKline) – Jedna z największych na świecie firm farmaceutycznych zajmująca się badaniami i ochroną zdrowia – jej działania skupiają się na poprawie jakości życia ludzkiego, pomagając klientom dokonać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej. Firma posiada trzy jednostki biznesowe: Vaccines (szczepionki), Pharmaceuticals (farmaceutyki) i Consumer Healthcare (ochrona zdrowia). www.gsk.com

O spółce GSK (GlaxoSmithKline) Consumer Healthcar – to pierwsza i najlepsza na świecie spółka zajmująca się szybkozbywalnymi produktami z branży ochrony zdrowia (Fast Moving Consumer Healthcare), oparta na działalności naukowej i kodeksie wartości. Spółka działa na ponad 100 rynkach na całym świecie i sprzedaje ponad 2 mld produktów rocznie, w czterech kategoriach; Wellness (leki bez recepty), Oral Health (higiena jamy ustnej), Nutrition (Odżywianie) i Skin Health (zdrowa skóra). Spółka posiada znane na całym świecie marki, takie jak: Sensodyne, Parodontax, Aquafresh, NiQuitin, Panadol i wiele innych, a siłą napędową stojącą za jej produktami i działaniami jest nauka.

TBWA \ TEQUILA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.