Unicorn Media dla Prospect Group – Portal PR - 24PR
Unicorn Media dla Prospect Group

22.04.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Unicorn Media pozyskała klienta z branży usług profesjonalnych. Konsultanci agencji odpowiadają za obsługę medialną Prospect Group, grupy wyspecjalizowanej w alpinizmie przemysłowym i pracy na wysokościach.

Unicorn Media została wybrana w drodze rekomendacji. Za obsługę medialną Prospect Group odpowiada zespół Tomasz Szymanowskiego.

Prospect Group to grupa realizująca różnego typu prace na wysokościach z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu alpinistycznego na terenie całej Polski. W skład grupy wchodzą trzy firmy: Prospect, Prospect Safe Systems oraz Prospect Multimedia. Pracownicy Prospect Group posiadają wymagane polskim prawem badania lekarskie i szkolenia uprawniające do pracy na wysokościach, a także szereg innych uprawnień niezbędnych do profesjonalnej realizacji usług alpinistycznych, a firma posiada zaplecze sprzętowe umożliwiające pracę w najcięższych warunkach.

Prospect specjalizuje się w odśnieżaniu i stałym pomiarze obciążeń statycznych na dachach; naprawie pokryć dachowych; przeglądach technicznych; zabezpieczeniach antykorozyjnych i remontach konstrukcji stalowych i betonowych; ekspertyzach technicznych kominów, wież GSM oraz masztów; malowaniu hal, fabryk, estakad, silosów; malowaniu ostrzegawczym wież GSM oraz kominów i malowaniu ogniochronnym.

Prospect Safe Systems zajmuje się głównie sprzedażą i przeglądami technicznymi systemów zabezpieczających przed upadkiem.

Prospect Multimedia zajmuje się przede wszystkim montażem reklam wielkoformatowych oraz produkcją materiałów reklamowych.

Unicorn Media to nowoczesna agencja PR, specjalizująca się w kreowaniu oraz budowaniu wizerunku firm, osób i produktów, a także tworzeniu kompleksowych strategii marketingowych. Do kluczowych obszarów PR w których działa agencja należą Brand PR, Corporate PR, Consumer PR, Investor Relations, szkolenia oraz organizacja eventów.

Unicorn Media

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.