Uniwersytet Gdański ponownie z Grupą Adweb – Portal PR - 24PR
Uniwersytet Gdański ponownie z Grupą Adweb

02.04.2014 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Uniwersytet Gdański odnowił współpracę z agencją marketingu zintegrowanego Grupa Adweb. Przedmiotem zawartej umowy są działania wizerunkowe dla Uniwersytetu oraz wsparcie procesu rekrutacyjnego. Agencja jest odpowiedzialna za działania z zakresu PR oraz marketingu wyszukiwarkowego.

Agencja została wybrana w drodze konkursu ofert. Za realizację projektu odpowiada zespół pod kierownictwem Anny Hruszki.

Uniwersytet Gdański jest największą uczelnią wyższą w regionie pomorskim. Na jedenastu wydziałach studiuje prawie 31 000 studentów, doktorantów oraz słuchaczy studiów podyplomowych. Takie kierunki, jak biologia, biotechnologia, chemia, oceanografia, fizyka kwantowa, pedagogika, psychologia, prawo czy nauki ekonomiczne zaliczane są do krajowej czołówki.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.