Amplico Life i Amplico TFI zmieniły nazwę na MetLife – Portal PR - 24PR
Amplico Life i Amplico TFI zmieniły nazwę na MetLife

15.05.2014 Kategoria: Wizualizacja. Autor: admin

15 maja nastąpiła zmiana nazwy Amplico Life S.A. w Krajowym Rejestrze Sądowym na MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A. (MetLife TUnŻiR S.A.) oraz Amplico Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

na MetLife Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. (MetLife TFI S.A.). Od dzisiaj obie spółki stosują logo MetLife.

Zmiana nazwy i logo w Polsce to efekt realizacji globalnej strategii, w której istotną rolę odgrywa marka MetLife oraz wartości, które pozwoliły ją zbudować.” – powiedział Łukasz Kalinowski, Prezes Zarządu MetLife TUnŻiR S.A.

„W Polsce mamy długą i bogatą historię – jesteśmy tu obecni od wprowadzenia transformacji systemowej. Działając od blisko 25 lat możemy dziś śmiało powiedzieć, że przyczyniliśmy się do rozpowszechnienia wiedzy na temat ubezpieczeń na życie wśród naszych klientów. Wykształciliśmy ogromną rzeszę wykwalifikowanych kadr. Mamy lojalnych klientów, dla których jesteśmy synonimem tradycji i wiarygodności. Jednocześnie jesteśmy postrzegani jako firma skutecznie dostosowująca swoją ofertę do nowych oczekiwań– dodał Prezes Kalinowski.

W procesie zmiany bardzo ważny jest etap, który następuje po wprowadzeniu nowej nazwy. Dlatego kolejne działania obejmą odpowiednią ekspozycję marki, rozwój produktów i dalsze doskonalenie naszych relacji z klientami. Zmiana nazwy oraz logo nie ma wpływu na bieżącą obsługę klientów oraz na umowy i zobowiązania zawarte wcześniej przez Amplico Life S.A. i Amplico TFI S.A.

MetLife TUnŻiR S.A. jest spółką z grupy MetLife, Inc. należy do grupy MetLife Inc., wiodącej światowej firmy oferującej ubezpieczenia, renty kapitałowe i programy świadczeń pracowniczych. Poprzez swoje spółki zależne i stowarzyszone MetLife zajmuje czołową pozycję na rynkach w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Azji Wschodniej, Europie i na Bliskim Wschodzie. W Polsce MetLife oferuje szeroki zakres ubezpieczeń na życie, zarówno indywidualnych, jak i grupowych, fundusze emerytalne oraz fundusze inwestycyjne.

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.