Homebook.pl debiutuje na rynku wydawniczym – Portal PR - 24PR
Homebook.pl debiutuje na rynku wydawniczym

13.05.2014 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: admin

Portal Homebook.pl, skupiający entuzjastów i profesjonalistów projektowania wnętrz debiutuje na rynku wydawniczym albumem „Homebook Design 2014”. „Homebook Design 2014” stanowi zbiór ponad 200 unikalnych aranżacji zaprojektowanych przez architektów współpracujących z Homebook.pl.

Homebook.pl to nowatorska platforma internetowa, która podpowiada jak mieszkać wygodnie i stylowo. Obszerna baza realizacji, informacje o markowych produktach, porady i kontakt do specjalistów z branży od wielu miesięcy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem Internautów. Twórcy serwisu, wychodząc poza rzeczywistość wirtualną, debiutują właśnie również na rynku wydawniczym. Na rynku już niebawem ukaże się „Homebook Design 2014”, czyli unikalny przewodnik po wnętrzach urządzonych z pomysłem i na każdą kieszeń.

Kompendium stylu

„Homebook Design 2014” to prawdziwe źródło inspiracji dla osób planujących odświeżenie lub całkowitą metamorfozę domu czy mieszkania. To także przegląd aktualnych trendów i tendencji architektonicznych. Warto podkreślić, że album stworzono we współpracy z 24 polskimi pracowniami architektonicznymi, których prace znaleźć można również w bazie projektów na Homebook.pl. W bogato ilustrowanym albumie zamieszczono ponad 200 fotografii oryginalnych wnętrz. Wśród prezentowanych aranżacji są m.in przykłady stylu minimalistycznego, industrialnego czy glamour. Dzięki temu „Homebook Design 2014” stanowi kompleksowy przegląd modnych i efektownych projektów.

Premiera książki zaplanowana została na połowę maja br. „Homebook Design 2014” będzie można kupić za pośrednictwem portalu Homebook.pl. I choć jest to pierwszy album wydany przez ten znany serwis, doświadczenie autorów oraz nowatorska forma przekazu wskazują na to, że „Homebook Design 2014” ma szansę stać się prawdziwym bestsellerem.

Homebook Design 2014

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.