Innowacja i inspiracja roku 2014 czyli “9 kroków na talerzu” – Portal PR - 24PR
Innowacja i inspiracja roku 2014 czyli “9 kroków na talerzu”

06.05.2014 Kategoria: Imprezy. Autor: admin

Pod takim hasłem 24 kwietnia 2014 roku w restauracji Sowa & Przyjaciele w Warszawie obyła się promocja,której  bohaterem  był produkt Portalu e-kreator, narzędzie służące do planowania i kalkulowania wyjazdów biznesowych incentive i konferencja. IP_5   Od czasu debiutu Portalu w czerwcu 2013 na Stadionie Narodowym , upłynęło zaledwie 10 miesięcy, a portal stał się największym odkryciem branży MICE. Promocję produktu poprowadziła Elżbieta Atkinson – Dyrektor Zarządzająca Incentive Planet w roli Innowacji oraz Robert Sowa – w roli Inspiracji.  Specjalnie na tę okoliczność przygotował 9 wyjątkowych potraw, gdyżmotywem przewodnim spotkania było połączenie 9 kroków e-kreatora i9 dań odpowiadających każdemu z prezentowanych kroków, które znajdują się na portalu. Dodatkową odsłoną był również e-kalkulator narzędzie służące do podsumowania każdego kroku i bieżącego wyliczania budżetu.

Wśród zaproszonych osób byli przedstawiciele korporacji, banków, małych i średnich firm oraz mediów. Elżbieta Atkinson zaprosiła również gości specjalnych – Partnerów Portalu. Pierwszym z nich była przedstawiciel DMC z Afryki reprezentantka Tanzanii i Zanzibar oraz Kenii. Kolejnym Gościem specjalnym były reprezentantki ICE Krakow Congress Centre, które  zapowiedziały otwarcie tego obiektu w październiku 2014, a z jego ofertą można  zapoznać się już na portalu od 24 kwietnia 2014 r.

Goście zwrócili uwagę na niekonwencjonalny  sposób prezentacji, która odbyła się na żywo w bezpośrednim połączeniu z Internetem. Pozwoliło to w łatwy i przystępny sposób przedstawić ofertę Incentive Planet, produktu który obecnie na rynku nie posiada żadnej konkurencji.

Na zakończenie spotkania goście otrzymali między innymi specjalne karty rabatowe 60% upustu przy zakupie abonamentu. IP_7 Więcej na:  Klub Użytkownika

Panorama1

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.