Michał Rudek i Irena Mrozek w agencji Cheil Polska – Portal PR - 24PR
Michał Rudek i Irena Mrozek w agencji Cheil Polska

29.05.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Michał Rudek i Irena Mrozek dołączyli do teamu kreatywnego w Cheil Polska. Odpowiedzialni będą za wsparcie zespołu w zakresie projektów digitalowych. Rudek objął stanowisko Digital Art Directora, a Mrozek Copywritera.

Michał i Irena to osoby z ogromnym potencjałem i dużym doświadczeniem w zakresie kampanii digitalowych. Ich dołączenie do zespołu to kolejny krok w celu wzmocnienia kompetencji Cheil w tym obszarze – mówi Daril Kim, dyrektor zarządzający Cheil Polska.
Irena Mrozek z reklamą związana jest od 2008 roku. Wcześniej pracowała w agencjach Artegence i VML Poland jako Senior Creative. Realizowała projekty dla m.in. Harvard Business Review Polska, Merlin.pl, AXN Spin, Allegro, EFL, Polkomtel, mBank, PZU, Winiary, Bayer, Żywiec Zdrój, Lech, Omega Pharma..
Michał Rudek przez ostatnie 4 lata związany był z agencjami Artegence i Up-next, gdzie zajmował stanowisko Digital Art Directora. Pracował między innymi dla Play, mBank, Polkomtel, Aviva, TVP, Alior Bank i Sync oraz ING Banku Śląskiego. Michał jest laureatem nagród Mixx Awards 2012 oraz KTR Creative Mobile 2013 i 2014.

Cheil Polska to agencja kreatywna full service, która tworzy kampanie zgodnie z przesłaniem „Ideas that move”. Ambicją agencji jest realizacja projektów, które dzięki angażującym ideom i interaktywnym rozwiązaniom w znaczący sposób wpływają na postrzeganie marek i zachowania konsumentów. Jako firma pochodząca z zaawansowanego technologicznie rynku koreańskiego, w swoich kampaniach wykorzystuje nowatorskie rozwiązania digital i mobile. Cheil Polska to zespół 70 specjalistów ze wszystkich obszarów komunikacji, który oferuje swoim klientom multidyscyplinarne i w pełni zintegrowane rozwiązania marketingowe.

Cheil Polska

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.