Natalia Klimas ambasadorką Calzedonia Intimissimi – Portal PR - 24PR
Natalia Klimas ambasadorką Calzedonia Intimissimi

12.05.2014 Kategoria: Wizualizacja. Autor: admin

Firma Calzedonia Group, właściciel marek Calzedonia i Intimissimi, rozpoczęła współpracę z Natalią Klimas. Aktorka została polską ambasadorką obu marek.  Współpraca  została zainaugurowana w kwietniu br. podczas gali Calzedonia Summer Show 2014, która odbyła się w Weronie.

Energia, kobiecość, entuzjazm, naturalna uroda, pozytywne nastawienie i uśmiech – te cechy idealnie charakteryzują Natalię Klimas i jednocześnie stanowią główne wartości marek Calzedonia i Intimissimi.

Zadaniem Natalii Klimas będzie promowanie marek w Polsce przy okazji sesji zdjęciowych i wywiadów oraz oficjalne reprezentowanie ich na polskim i międzynarodowym rynku, m.in. poprzez udział w wydarzeniach specjalnych. Jako ambasadorka marek Calzedonia i Intimissimi ma ona zachęcić także kobiety i młode dziewczyny do pewności siebie w manifestowaniu kobiecości i poszukiwania własnego stylu. Rolę ambasadorki marek Natalia Klimas będzie pełnić do końca 2014 roku.

Natalia_Klimas

Natalia Klimas urodziła się w 1983 roku w Warszawie. W wieku 19 lat zamieszkała w Nowym Jorku, gdzie uczyła się aktorstwa w słynnym The Lee Strasberg Theatre Institute. W 2006 roku ukończyła nowojorskie William Esper Studio następnie zagrała w dwóch sztukach teatralnych w Big Little Theatre. Popularność i rozpoznawalność zapewniła jej rola u boku Sary Jessici Parker i Hugh Granta w komedii „Słyszeliście o Morganach”. Występowała też m.in. w serialach „Plotkara” czy „Białe kołnierzyk”i. W Polsce znana jest przede wszystkim z serialu „Przyjaciółki” oraz najnowszej produkcji TVN – „Sama Słodycz”. Natalia jest córką znanej projektantki Joanny Klimas.

Fashion Agency Aliganza

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.