Park Sowińskiego – nowy projekt mieszkaniowy w Poznaniu – Portal PR - 24PR
Park Sowińskiego – nowy projekt mieszkaniowy w Poznaniu

11.05.2014 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

Spółka Echo Investment rozpoczyna sprzedaż mieszkań w ramach I etapu inwestycji – Park Sowińskiego – zlokalizowanej w sercu Starego Grunwaldu.

Park Sowińskiego to zespół mieszkaniowy, który łączy w sobie kameralny klimat Starego Grunwaldu, z najnowszymi trendami w architekturze. Inwestycja realizowana jest w czterech etapach, w których łącznie zaprojektowano 343 mieszkania o pow. od 36 do 91 mkw. W I etapie dostępne są 124 mieszkania.

Nowoczesny charakter Parku Sowińskiego osiągnięto dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiałów takich jak kamień, drewno i szlachetny tynk. Na parterze przestronne tarasy wyłożone drewnem, duże loggie ze stalowymi balustradami, duże okna czy też wydzielone żywopłotem ogródki – to tylko kilka z wielu unikalnych pomysłów na projektowanie przestrzeni.

Podwyższony standard mieszkań i perfekcyjnie zaprojektowana zieleń sprawiają, że całość inwestycji zyskuje na prestiżu, zachowując przyjazny klimat. Projekt uzupełnia szereg funkcji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo mieszkańców – całodobowa ochrona, drzwi antywłamaniowe, wideo domofony, wysokiej jakości okna i dodatkowe rolety zewnętrzne na parterze. W I etapie inwestycji zaprojektowano 189 miejsc postojowych na parkingu podziemnym i naziemnym.

Park_Sowinskiego_01

www.parksowinskiego.pl

Echo Investment SA to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.

Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Firma zrealizowała ponad 100 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni przekraczającej 1 000 000 mkw. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie.

Echo Investment

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.