Przemysław Fura dołączył do 24/7Communication – Portal PR - 24PR
Przemysław Fura dołączył do 24/7Communication

09.05.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Do zespołu agencji 24/7Communication dołączył właśnie Przemysław Fura, obejmując stanowisko Director Digital & Innovation. Wcześniej pracował m.in. w Cheil Poland i Lowe and Partners.

Przemysław Fura w 24/7Communication będzie odpowiedzialny za koordynację i nadzorowanie działań z obszaru digital oraz za zastosowanie innowacji w procesie komunikacji klientów agencji z rynkiem.

„Nowe media stają się coraz bardziej istotne i dominujące w naszej pracy. 24/7Communication jest już liderem w wykorzystaniu innowacyjnych narzędzi komunikacji w obszarze digital. Wierzymy, że nowe stanowisko Director Digital & Innovation pomoże utrzymać naszą wiodącą pozycję w komunikacji cyfrowej i sukcesywnie rozwijać ten obszar naszych usług” – mówi Dirk Aarts, Managing Partner.

Przemysław Fura jest związany z branżą reklamową od 1996 r. Doświadczenie zdobywał w agencjach Next Generation Interactive, E-Graphics/TBWA Group, Lowe and Partners, Cheil Poland. Dotychczas współtworzył i realizował kampanie online dla marek: Samsung, Shell Europe, Nokia, Storck, Pedigree, Agency.com Dublin/Audi, WSiP, RWE, Danfoss, DinersClub, Tchibo, Unilever, Knorr i Greenpeace.

***

24/7Communication

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.