Tablety trzeba ładować. Te w klasie można wszystkie jednocześnie – Portal PR - 24PR
Tablety trzeba ładować. Te w klasie można wszystkie jednocześnie

13.05.2014 Kategoria: Telekomunikacja. Autor: admin

Rynek tabletów stale dynamicznie rośnie. Urządzenia cieszą się zainteresowaniem nie tylko użytkowników indywidualnych, ale także trafiają do placówek oświatowych. Nic w tym dziwnego,  bo trudno im odmówić atutów, także tych edukacyjnych.

Mają jednak jedną, zasadniczą wadę, która dotyczy wszystkich elektronicznych, mobilnych urządzeń. Nienaładowane mogą rozbić każde zajęcia. Jest na to proste rozwiązanie firmy AVer – AVer TabCharge albo AVer TabSync.

Mobilna szafka, która umożliwia bezpieczne przechowywanie, ładowanie oraz  synchronizację wszystkich urządzeń jednocześnie. Idealna do współpracy z iPadami oraz tabletami działającymi w oparciu o system Android lub Windows.W przypadku TabCharge wystarczy jednokrotna instalacja ładowarek aby późniejsze podłączenie zajmowało dosłownie kilka sekund. W TabSync nad każdym slotem na tablet znajduje się port USB – dzięki czemu ładowanie staje się jeszcze prostsze. Rozwiązanie pozwala ładować jednocześnie tablety różnego rozmiaru, z różnym systemem operacyjnym i od różnych producentów.

AVer TabCharge może obsługiwać jednocześnie 36 tabletów/laptopów (max. 13″) umożliwiając synchroniczne ładowanie. Urządzenie jest dostępne w cenie brutto 7799 zł – co w przeliczeniu na jeden tablet wynosi ok. 200 zł.

AVer TabSync oprócz jednoczesnego ładowania, w przypadku iPadów – oferuje również synchronizację z iTunes dla 32 urządzeń w tym samym czasie. W najbliższym czasie będzie możliwa również synchronizacja tabletów z Androidem. Urządzenie jest dostępne w cenie brutto 10499 zł (ok. 300 zł w przeliczeniu na jeden tablet)

W odniesieniu do obu rozwiązań obowiązuje gwarancja – 5 lat na wózek i 2 lata na elektronikę

AVer TabCharge AVer TabSync
obsługiwane urządzenia tablety, chromebooki, notebooki (max. 13”) tablety
max. liczba ładowanych urządzeń 36 32
synchronizacja z komputerem brak tak, 32 tablety jednocześnie (iOS oraz Android)
liczba półek 3 wysuwane półki po 12 urządzeń 2 półki po 16 urządzeń
sposób ładowania gniazda zasilające do podłączenia ładowarek Port USB-typu B do podłączenia kabelka USB
zarządzanie ładowaniem system Smart Charge wskaźniki LED określające status ładowania/synchronizacji
zabezpieczenia metalowe drzwiczki  zamykane na kluczyk, wzmocniony hak na tylnej części metalowe drzwiczki z możliwością zamontowania kłódki, wzmocniony hak na tylnej części
dodatkowe półki brak 2 zamykane półki
możliwość wbudowania routera wi-fi brak tak
wymiary 972 x 1200 x 635 mm 820 x 930 x 550 mm
waga 100 kg 73 kg

 

ViDiS SA  jest wyspecjalizowanym dystrybutorem sprzętu prezentacyjnego, reprezentującym w Polsce następujące światowe marki: AVer (wizualizery oraz systemy do wideokonferencji), ASK Proxima (projektory); Avtek (ekrany projekcyjne, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne), Casio (projektory Laser&Led Hybrid), CTouch (interaktywne tablice dotykowe LCD), DISPIO (ściany LCD), EVOKO (system rezerwacji sal konferencyjnych), GBC (oprawa i laminacja dokumentów), JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek), LUMENS (wizualizery), NOBO (komunikacja wizualna: ekrany, tablice, wskaźniki), PANASONIC (projektory, monitory), PHILIPS (monitory 3D bez okularów, monitory do ścian video –bezszwowe; monitory dotykowe; kioski, totemy i stoły) PLUS Vision (elektroniczne tablice kopiujące), QOMO (tablice interaktywne, tablety bezprzewodowe, wizualizery, systemy do testów), REXEL (niszczarki, gilotyny, dziurkacze, zszywacze), SANYO (projektory, monitory), SMART MEDIA SOLUTIONS (wysokiej jakości uchwyty i statywy do sprzętu prezentacyjnego, pogodoodporne obudowy do monitorów), SpinetiX (Digital Signage), (VISION (systemy instalacyjne Techconnect), VIVITEK (projektory).

INDALO Public Relations

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.